Forza Horizon 5

مشکلات بخش چند نفره Forza Horizon 5 به زودی حل می‎شوند

بازی های مرتبط

عنوان Forza Horizon 5، یکی از موفق‎ترین و ارزشمندترین بازی‎های امسال است. این اثر، تنها مدت کمی پس از عرضه، توانست سیل عظیمی از بازیکنان را جذب خود کند و همه این افراد، غرق در دنیای با کیفیت و سرگرمی‎های بی پایان آن شدند. با وجود تمامی نکات مثبتش، این بازی نیز عاری از ایرادات فنی نیست. تعدادی از کاربران، مشکلاتی در بخش چند نفره و اتصال به سرورها داشته‎اند که تا حد زیادی برای‎شان آزار دهنده است. استدیوی توسعه دهنده، مشکلات مربوطه را لیست نموده و قصد دارد در آپدیت‎های بعدی، اقدام به رفع آنان نماید. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

مشکلاتی در زمینه تشکیل Convoy با دوستان‎تان، ناپدید شدن رویدادهای Horizon Arcade و مشکلاتی در حالت The Eliminator، گزارش شده‎اند. تمامی این ایرادات، در پستی در بلاگ رسمی بازی، ذکر شده‎اند. علاوه بر این‎ها، ایراداتی در قسمت Leaderboards، ایجاد مچ جدید در قسمت Horizon Open و از بین رفتن پیشروی در حالت EventLab، گزارش شده‎اند. کاربران امیدوارند این ایرادات اندک نیز هر چه زودتر رفع شود تا بتواند به طور تمام و کمال، از این عنوان جذاب و ارزشمند، لذت ببرند.

آپدیت بعدی که تیم توسعه بر روی آن کار می‎کند، با هدف رفع این مشکلات عرضه خواهد شد. متاسفانه تاریخ دقیقی برای عرضه این آپدیت اعلام نشده و تنها می‎دانیم که سازندگان لیست مشکلات را دریافت کرده و در حال کار بر روی رفع آنان هستند. جهت عذرخواهی برای مشکلات پیش آمده، استدیوی Playground Games به هر بازیکن هزار Forzathon اهداء کرد که می‎توانید به شیوه‎های مختلف از آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید :  تصویری جدید از Halo Infinite منتشر شد

بازی Forza Horizon 5 هم اکنون بر روی پلتفرم‎های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی، در دسترس است. تنها در مدت چند روز پس از انتشار، تعداد بازیکنان این اثر، از 10 میلیون نیز فراتر رفت! همین مسئله، محبوبیت و استقبال بسیار زیاد بازیکنان از این بازی را به نمایش می‎گذارد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`