Forza Horizon 5

آمار تعداد بازیکنان Forza Horizon 5 خیره کننده است

بازی های مرتبط

عنوان Forza Horizon 5 که چندی پیش منتشر شد، نمرات فوق العاده خوبی دریافت کرده و تحسین اکثر منتقدین را به دنبال داشت. در حال حاضر، این اثر ریسینگ شرکت مایکروسافت، از نظر نمره، در میان برترین عناوین سال 2021 قرار دارد. علاوه بر واکنش مثبت منتقدین، از نظر فروش و تعداد بازیکن نیز موفقیت چشمگیری داشته است. همانطور که می‎دانید، زمان زیادی از انتشار آن نگذشته ولی آمار بازیکنانش به قدری افزایش یافته که خیره کننده است. موفقیت این بازی، حتی قبل از عرضه نیز مسئله‎ای قطعی بود. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

جالب است بدانید تاریخ عرضه رسمی Forza Horizon 5 امروز است ولی کسانی که نسخه Premium Edition را خریده بودند، از چهار روز قبل، به این اثر دسترسی داشتند. احتمال این که برخی خرده فروشی‎ها نسخه‎هایی از بازی را زودتر از عرضه رسمی هم موجود کرده باشند، وجود دارد. از طریق بخش Hall of Fame Leaderboard که در دنیای بازی وجود دارد و مربوط به بخش آنلاین است، دیده شد که بیش از 800 هزار بازیکن، در مسابقات، شرکت کرده‎اند! این آمار، مربوط به چند روز پیش بود. آمار جدید، نشان از دستیابی به رکوردی جدید دارد.

کاربری به نام Stallion83 در شبکه توییتر آماری از تعداد بازیکنان Forza Horizon 5 را به اشتراک گذاشت. این بازی، تا به این لحظه، از مرز 1 میلیون بازیکن گذشته است! این مسئله، با توجه به این که امروز تاریخ عرضه رسمی این بازی است، عددی شگفت انگیز و غیر قابل باور است! به نظر می‎رسد علاقمندان به این بازی، اکثراً نسخه Premium Edition را خریداری کرده و تحمل صبر کردن تا روز عرضه رسمی را نداشته‎اند. عنوان Forza Horizon 5 از امروز بر روی سرویس Game Pass نیز در دسترس قرار می‎گیرد و به طور قطع، رکورد تعداد بازیکنان، دوباره شکسته می‎شود.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: ۱۴ دقیقه‌ی آغازین Borderlands 3

بازی Forza Horizon 5 امروز به طور رسمی برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی، در دسترس قرار می‎گیرد. نمرات این بازی بسیار قابل قبول بوده و به عقیده بسیاری از منتقدین، یکی از برترین عناوین سبک ریسنیگ در طول تاریخ است.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`