جایزه 8 میلیون دلاری در مسابقات Fortnite
جایزه 8 میلیون دلاری در مسابقات Fortnite

جایزه ۸ میلیون دلاری در مسابقات Fortnite

شرکت بازی سازی Epic Games اعلام کرد که مسابقه و تورنومتی تابستانی پر زد و خورد در بازی Fortnite با جایزه‌ ۸ میلیون دلاری برگزار خواهد کرد. به گفته این شرکت این مسابقه ۸ هفته به طول خواهد انجامید. بنابر اعلام این استودیو، این سری مسابقات برای جمع کردن اعضای این بازی، بازیکنان و طراحان بازی Fortnite طراحی شده تا قدرت رقابت خود را به سایرین نشان دهند. فرمت مسابقات و شرکت‌کنندگان هر هفته تغییر کرده و جوایز مختلفی برای هر کدام از این رقابت‌های در نظر گرفته شده است.

شرکت کنندگان در اولین مسابقه Fortnite از پیش تعیین شده‌اند

اولین مسابقه از این سری در حالت Duos در آخر همین هفته برگزار می‌شود و جایزه‌ای ۲۵۰ هزار دلاری در انتظار برندگان خواهد بود. شرکت‌کنندگان برای اولین رویداد پیش از این توسط شرکت Epic انتخاب و توسط یک دعوت‌نامه از این رقابت مطلع شدند. در حالی که این بار مسابقه‌دهندگان توسط خود شرکت برگزیده شدند، اما این کمپانی اعلام کرد که در آینده نحوه پیدا کردن صلاحیت شرکت در رویدادهای آینده را منتشر خواهد کرد. اولین مسابقه همین شنبه ۱۴ جولای (۲۳ تیر) برگزار می‌شود و هیچ اطلاعات تکمیلی دیگری از آن منتشر نشده است.

برنامه Epic Games برای مسابقات جام جهانی Fortnite

این اولین بار است که شرکت Epic از یک مسابقه خاص صحبت می‌کند، البته پیش از این نیز خبرهایی مبنی بر علاقه این شرکت برای برنامه ریزی به جهت برگزاری مسابقات Fortnite شنیده شده است. در ماه می، این شرکت اعلام کرد که در سال ۲۰۱۸ مسابقات Fortnite را به وسیله برگزاری چندین سری تورنومنت با جوایزی تا ارزش ۱۰۰ میلیون دلار را اجرا خواهد کرد. بعد از آن، در نمایشگاه E3 2018، این کمپانی مطرح اعلام کرد که جام جهانی Fortnite را در آینده برگزار می‌کند. درحالی که به نظر نمی‌رسد این مسابقات به جام جهانی این بازی مرتبط باشد اما جزئی از برنامه Epic Games برای اجرای مسابقات Fornite و جایزه ۸ میلیون دلاری آن بخشی از جایزه بزرگ مسابقات بزرگتر Fortnite در آینده است.

بیشتر بخوانید :  Call of Duty Mobile و آمارهای جدید از تعداد کاربران و سود دهی

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`