بازی Final Fantasy 15 بیش از 8 میلیون نسخه فروش داشته است
بازی Final Fantasy 15 بیش از 8 میلیون نسخه فروش داشته است

بازی Final Fantasy 15 بیش از ۸ میلیون نسخه فروش داشته است

شرکت Square Enix دارای آی پی‌های بزرگی بوده که هر یک فرنچایزهای قابل توجهی محسوب می‌شوند. یکی از آنها بازی Final Fantasy است و اخیرا شاهد انتشار یکی از نسخه‌های جدید آن به نام بازی Final Fantasy 15 بودیم. برای مشاهده ادامه مطلب با وب‌سایت نوین اسپات همراه باشید.

بازی Final Fantasy 15 باتوجه به اعلام شرکت ژاپنی Square Enix تاکنون به فروش فوق‌العاده‌ای در سطح جهان دست پیدا کرده است. این عنوان نقش‌آفرینی تا ماه آگوست فروشی ۷٫۷ میلیون واحدی داشته اما امروز به ۸٫۱ میلیون نسخه دست یافته است. در ماه گذشته با افزایش فروش ۴۰۰ هزار نسخه ای، Square Enix توانست به سود بیشتری دست پیدا کند. این بازی برپایه نسخه‌های Windows Edition و Royal Edition بوده که هر یک ویژگی‌های خاص خود را دارند.

فروش جهانی بازی Final Fantasy 15 با بیش از ۸ میلیون نسخه

انتشار بازی Final Fantasy 15 در نوامبر امسال به ۲ سال می رسد. Square Enix قصد داشته در نمایشگاه Tokyo Game Show 2018 که بین ۲۰ تا ۲۳ سپتامبر یا ۲۹ شهریور تا ۱ مهر برگزار می‌شود، بسته الحاقی جدیدی معرفی کند. اگرچه بازی Final Fantasy 15 یک نسخه محبوب بوده، این بدان معنا نیست Square Enix از دیگر آی پی‌های خود صرف نظر کند و در این بین با بسته‌های الحاقی رایگان و پولی قصد داشته نظر طرفداران را جلب کند.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید Nioh 2 حالت Dojo را به نمایش می‌گذارد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`