Far Cry 6
Far Cry 6

گزارش: Far Cry 7 تغییرات بزرگی در این مجموعه اعمال خواهد کرد

بازی های مرتبط

به تازگی آقای جیسون شرایر از نشریه‌ی بلومبرگ، اظهاراتی جنجالی در خصوص نسخه‌های آتی فرنچایز فارکرای داشته. طبق اظهارات او، Far Cry 7 تغییرات بسیار بزرگی را در ژانر و حال و هوای این مجموعه ایجاد خواهد کرد. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

می‌توان گفت که جیسون شرایر به منزله‌ی یکی از معتبرترین افرادِ صنعت بازی های ویدیویی به شمار می‌رود و اکثر گزارشات و اظهارات او، درست بودند. به تازگی یکی از منابع شرایر، اطلاعاتی را در خصوص نقشه‌های آینده‌ی کمپانی یوبی سافت برای فرنچایز فارکرای لو داده است. طبق این اظهارات، Far Cry 7 تغییرات بسیار بزرگی را در این مجموعه ایجاد خواهد کرد. متاسفانه جیسون شرایر از به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر، خودداری نمود. به هر حال بد نیست بدانید که فارکرای ۶ نیز درصدد ایجاد تغییراتی در پیکره گیم پلی و روایت داستان، می باشد.

اما در خصوص فارکرای ۶ …

Far Cry 6 بیش از هر نسخه‌ای از این مجموعه، بر روی شخصیت منفی اصلی خود و اعمالش مانور خواهد داد. همچنین موضوع جدید دیگری که حائز اهمیت می باشد، به تصویر کشیده شدن میان پرده ها از زاویه دوربین سوم شخص است. توسعه‌ دهندگان اظهار داشتند که شخصیت اصلی دارای دیالوگ های متعدد خواهد بود و برقراری ارتباط با وی آسان تر شده. قسمت ششم در لوکیشنی به نام یارا رخ می‌دهد ‌ جزیره ای که با الهام گیری از کوبا طراحی شده است. جالب است بدانید که پایتخت یارا یک محوطه شهری می‌باشد که مخاطبان به صورت آزادانه می توانند در آن به جستجو بپردازند و چنین موضوعی (حضور یک پایتخت) برای مجموعه فارکرای یک المان جدید به شمار می‌رود. این پایتخت تحت تصرف شخصیت منفی اصلی بازی می باشد و وقتی که بازی کننده وارد آن می‌شود، باید خطرات احتمالی را به جان بخرد. چنین موضوعی گیم‌پلی را به شدت تحت تاثیر قرار داده و حال، بازی کنندگان در قسمت هایی از بازی مجبور هستند که به عبور از پشت بام ها و مبارزه در کوچه های تنگ و خلوت بپردازند. باید به این نکته اشاره کرد که طی Far Cry 6 ، شما می‌توانید اسلحه خود را غلاف کنید. شاید در ابتدا این امر چندان مهم به نظر نرسد اما لازم به ذکر است که برای ورود به محیط های شلوغ و همچنین عبور از میان جمعیت‌ها و شناخته نشدن، غلاف کردن اسلحه واجب می‌باشد. Far Cry 6 در تاریخ هفتم اکتبر ماه سال ۲۰۲۱ مصادف با 15 مهر ماه سال جاری دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و اکس باکس وان و اکس باکس سریز اکس و همچنین کامپیوترهای شخصی قرار خواهد گرفت.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Far Cry 6 از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …. مربوط به آن آگاه شوید.

بیشتر بخوانید :  تام هندرسون در خصوص تاریخ انتشار GTA 6 اطلاعاتی فاش کرد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`