Far Cry 6
Far Cry 6

دوربین سوم شخص Far Cry 6 صرفا برای کات سین‌ها نخواهد بود

بازی های مرتبط

طی روزهای اخیر موفق شدیم تا اطلاعات نسبتا زیادی در خصوص Far Cry 6 به دست آوریم. این عنوان، فرمول نسخه‌های اخیر فارکرای را در قالبی گسترده‌تر و بزرگتر تکرار خواهد کرد. یکی از جالب‌ترین نکات در خصوص فارکرای ۶ حضور کات‌سین‌های سوم شخص در بازی می‌باشد. به تازگی متوجه شدیم که دوربین سوم‌شخص، صرفا محدود به کات سین‌های بازی نخواهد بود. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

 

حضور دوربین سوم شخص سبب می شود که بازی کننده به صورت بهتری با شخصیت اصلی آشنا شود و رابطه برقرار کند. بد نیست بدانید که در Far Cry 6 ، علاوه بر کات سین ها، لحظات مخصوصی از بازی با زاویه‌ی دوربین سوم شخص روایت می‌شود.

به تازگی مصاحبه‌ای از سمت پایگاه خبری تحلیلی گیم اسپات با نویسنده‌ی ارشد فارکرای ۶ یعنی آقای نوید خاوری تدارک دیده شده است. وی در خصوص این تغییر صحبت کرد و دلایلی را برای استفاده از دوربین سوم شخص در فارکرای ۶ بیان نمود. طبق اطلاعات منتشر شده، هنگام جستجو در Guerilla Camps شاهد تغییر زاویه‌ی دوربین از اول شخص به سوم شخص خواهیم بود. آقای خاوری دلیل این امر را همذات پنداری بهتر مخاطب با داستان قلمداد کرد. توسعه‌دهندگان قصد دارند که رابطه‌ی عمیقی میان بازی‌کننده و همچنین شخصیت اصلی داستان فارکرای ۶ به وجود آورند. توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته‌های ایشان جلب می‌نمایم:

حضور کاتسین‌های سوم شخص در Far Cry 6 بسیار خوب به نظر می‌رسد. احساس می‌کنیم که با اعمال این تغییر، رابطه‌ی عمیقی میان شخصیت اصلی و دنیای بازی ایجاد شد. همچنین بازی کنندگان می‌توانند در Guerilla Camps ها به تماشای بازی از زاویه‌‌ی دوربین سوم شخص بپردازند.

Far Cry 6 بیش از هر نسخه‌ای از این مجموعه، بر روی شخصیت منفی اصلی خود و اعمالش مانور خواهد داد. همچنین موضوع جدید دیگری که حائز اهمیت می باشد، به تصویر کشیده شدن میان پرده ها از زاویه دوربین سوم شخص است. توسعه‌ دهندگان اظهار داشتند که شخصیت اصلی دارای دیالوگ های متعدد خواهد بود و برقراری ارتباط با وی آسان تر شده. قسمت ششم در لوکیشنی به نام یارا رخ می‌دهد ‌ جزیره ای که با الهام گیری از کوبا طراحی شده است. جالب است بدانید که پایتخت یارا یک محوطه شهری می‌باشد که مخاطبان به صورت آزادانه می توانند در آن به جستجو بپردازند و چنین موضوعی (حضور یک پایتخت) برای مجموعه فارکرای یک المان جدید به شمار می‌رود. این پایتخت تحت تصرف شخصیت منفی اصلی بازی می باشد و وقتی که بازی کننده وارد آن می‌شود، باید خطرات احتمالی را به جان بخرد. چنین موضوعی گیم‌پلی را به شدت تحت تاثیر قرار داده و حال، بازی کنندگان در قسمت هایی از بازی مجبور هستند که به عبور از پشت بام ها و مبارزه در کوچه های تنگ و خلوت بپردازند. باید به این نکته اشاره کرد که طی Far Cry 6 ، شما می‌توانید اسلحه خود را غلاف کنید. شاید در ابتدا این امر چندان مهم به نظر نرسد اما لازم به ذکر است که برای ورود به محیط های شلوغ و همچنین عبور از میان جمعیت‌ها و شناخته نشدن، غلاف کردن اسلحه واجب می‌باشد. Far Cry 6 در تاریخ هفتم اکتبر ماه سال ۲۰۲۱ مصادف با 15 مهر ماه سال جاری دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و اکس باکس وان و اکس باکس سریز اکس و همچنین کامپیوترهای شخصی قرار خواهد گرفت.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Far Cry 6 از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …. مربوط به آن آگاه شوید.

بیشتر بخوانید :  Far Cry 6 اولین بازی در مجموعه است که به شما اجازه‌ی گشت و گذار آزادانه در یک شهر بسیار بزرگ را می‌دهد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`