Far Cry 6
Far Cry 6

Far Cry 6 از ری تریسینگ پشتیبانی خواهد کرد | همکاری یوبی سافت با کمپانی AMD

بازی های مرتبط

متاسفانه در هفته‌های گذشته متوجه شدیم که Far Cry 6 با تأخیر در تاریخ انتشار مواجه شد. در حقیقت بازی در سال ۱۴۰۰ عرضه می گردد. توسعه‌دهندگان اطلاعات چندانی در خصوص این اثر به اشتراک نگذاشته اند و هنوز روند مارکتینگ بازی به صورت جدی آغاز نشده است. به هر حال متوجه شدیم که فارکرای ۶ از تکنولوژی تریسینگ پشتیبانی خواهد کرد. پس اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

خوشحالیم که کمپانی یوبی سافت قصد دارد که برای چندمین بار با کمپانی AMD همکاری کند. این کمپانی برای عرضه‌ی اساسینز کرید والهالا بر روی کامپیوتر های شخصی نیز با کمپانی ای ام دی همکاری کرد. جالب است بدانید که Far Cry 6 در پنجمین قسمت برنامه های مربوط به سری ۶۰۰۰ کارت گرافیک های amd ، حضور داشت. در طی این برنامه، یکی از برنامه نویسان کمپانی یوبی سافت اظهار داشت که فارکرای ۶ از تکنولوژی ری تریسینگ پشتیبانی خواهد کرد. توسعه دهندگان تصمیم دارند که بهینه سازی ویژه‌ای را برای کاربران کامپیوترهای شخصی در نظر بگیرند تا بازی با کیفیت و نرخ فریم بالایی بر روی این پلتفرم قدرتمند شود. توجه شما عزیزان را به گفته های برنامه نویس ارشد کمپانی یوبی سافت در خصوص همکاری با کمپانی amd جلب می‌نمایم:

تکنولوژی جدید استفاده شده در محصولات اخیر کمپانی AMD توانست نظر ما را جلب کند و بدین ترتیب تصمیم گرفتیم که بهینه سازی Far Cry 6 برای کامپیوترهای شخصی را به صورت ویژه ای با همکاری AMD ، صورت دهیم.

در حقیقت با همکاری دو کمپانی، مطمئن می‌شویم که فارکرای ۶ جلوه های بصری بسیار زیبایی را پرده تصویر می کشد. سری ۶۰۰۰ کارت گرافیک های کمپانی AMD از قدرت بسیار زیادی برخوردار هستند. یکی از ویژگی های جدید این کارت گرافیک ها، پشتیبانی از تکنولوژی ری تریسینگ می باشد. این موضوع باعث پیشرفت جلوه های بصری و واقع گرایانه تر شدن آن می‌شود.

Far Cry 6 بیش از هر نسخه‌ای از این مجموعه، بر روی شخصیت منفی اصلی خود و اعمالش مانور خواهد داد. همچنین موضوع جدید دیگری که حائز اهمیت می باشد، به تصویر کشیده شدن میان پرده ها از زاویه دوربین سوم شخص است. توسعه‌ دهندگان اظهار داشتند که شخصیت اصلی دارای دیالوگ های متعدد خواهد بود و برقراری ارتباط با وی آسان تر شده. قسمت ششم در لوکیشنی به نام یارا رخ می‌دهد ‌ جزیره ای که با الهام گیری از کوبا طراحی شده است. جالب است بدانید که پایتخت یارا یک محوطه شهری می‌باشد که مخاطبان به صورت آزادانه می توانند در آن به جستجو بپردازند Far Cry 6 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و اکس باکس وان و اکس باکس سریز اکس و همچنین کامپیوترهای شخصی قرار خواهد گرفت. در گذشته بازی برای تاریخ 26 می سال ۲۰۲۱ مصادف با 5 خرداد ماه سال ۱۴۰۰ لیست شد. یوبی سافت هنوز به صورت رسمی این تاریخ را تایید نکرده است.

بیشتر بخوانید :  Far Cry 6 اولین بازی در مجموعه است که به شما اجازه‌ی گشت و گذار آزادانه در یک شهر بسیار بزرگ را می‌دهد

اگر از طرفداران Far Cry 6 هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلرها،‌ نقد و بررسی‌ها،‌مقالات و …. مربوط به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`