Far Cry 6
Far Cry 6

تماشا کنید: تریلر گیم پلی Far Cry 6 + تاریخ انتشار + اطلاعات تکمیلی

بازی های مرتبط

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، زمان آن رسیده که نگاه جدید و مفصلی به گیم پلی یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۰۲۱ یعنی Far Cry 6 داشته باشیم. اگر ویروس کرونا در دنیا شیوع پیدا نمی‌کرد و روند توسعه با اختلال مواجه نمی‌شد، به احتمال زیاد تا به امروز بازی در دسترس کاربران سرتاسر دنیا بود. به هر حال در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید تا نگاهی به اولین تریلر گیم پلی فارکرای ۶ داشته باشیم.

Far Cry 6 در تاریخ هفتم اکتبر ماه سال ۲۰۲۱ مصادف با 15 مهر ماه سال جاری دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و اکس باکس وان و اکس باکس سریز اکس و همچنین کامپیوترهای شخصی قرار خواهد گرفت.

طی لایو استریم جدید یوبی سافت، موفق شدیم تا نگاه دقیق‌تری به شخصیت منفی بازی اندازیم. تریلر زیر به معرفی این شخصیت می‌پردازد:

تریلر جدید Far Cry 6 به معرفی شخصیت‌ منفی اصلی می‌پردازد

 

همچنین در ادامه اولین تریلر از گیم پلی فارکاری ۶ به اشتراک گذاشته شد. بازی فوق العاده به نظر می‌رسد و طرفداران، بی صبرانه منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در خصوص آن هستند:

اولین تریلر از گیم پلی Far Cry 6

 

Far Cry 6 بیش از هر نسخه‌ای از این مجموعه، بر روی شخصیت منفی اصلی خود و اعمالش مانور خواهد داد. همچنین موضوع جدید دیگری که حائز اهمیت می باشد، به تصویر کشیده شدن میان پرده ها از زاویه دوربین سوم شخص است. توسعه‌ دهندگان اظهار داشتند که شخصیت اصلی دارای دیالوگ های متعدد خواهد بود و برقراری ارتباط با وی آسان تر شده. قسمت ششم در لوکیشنی به نام یارا رخ می‌دهد ‌ جزیره ای که با الهام گیری از کوبا طراحی شده است. جالب است بدانید که پایتخت یارا یک محوطه شهری می‌باشد که مخاطبان به صورت آزادانه می توانند در آن به جستجو بپردازند و چنین موضوعی (حضور یک پایتخت) برای مجموعه فارکرای یک المان جدید به شمار می‌رود. این پایتخت تحت تصرف شخصیت منفی اصلی بازی می باشد و وقتی که بازی کننده وارد آن می‌شود، باید خطرات احتمالی را به جان بخرد. چنین موضوعی گیم‌پلی را به شدت تحت تاثیر قرار داده و حال، بازی کنندگان در قسمت هایی از بازی مجبور هستند که به عبور از پشت بام ها و مبارزه در کوچه های تنگ و خلوت بپردازند. Far Cry 6 در تاریخ هفتم اکتبر ماه سال ۲۰۲۱ مصادف با 15 مهر ماه سال جاری دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و اکس باکس وان و اکس باکس سریز اکس و همچنین کامپیوترهای شخصی قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: اولین تریلر گیم پلی Streets of Rage 4

اگر از طرفداران Far Cry 6 هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلرها،‌ نقد و بررسی‌ها،‌مقالات و …. مربوط به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`