بازی Fallout:New California وارد مرحله تست بتا شد

بازی های مرتبط

بازی Fallout: New California پیش درآمدی بر بازی Fallout:New Vegas استودیو بازیسازی بتسدا است که نزدیک به یک دهه از زمان شروع پروسه تولیدش می‌گذرد و در تازه‌ترین خبر منتشر شده از آن مطلع گشتیم که این بازی وارد مرحله تست بتا شده است. استودیو نام آشنای Bethesda دو عنوان Fallout3,4 را ساخت و زحمت تولید بازی Fallout:New Vegas را به استودیو Obsidian Entertainment داد که در سال ۲۰۱۰ شاهد انتشارش بودیم.

این تیم بعد از موفقیت بازی مذکور تصمیم به ساخت دنباله ای برای آن گرفت ولی بتسدا اعلام کرد که نقشه‌های دیگری در سر دارد و همانطور هم شد. در سال ۲۰۱۵ بود که شاهد عرضه نسخه چهارم سری بازی‌های فال اوت بودیم. از آن سال تاکنون خبر تازه ای پیرامون این عناوین در دسترس نبوده است و تنها شایعاتی بوده‌اند که مبنی بر تولید نسخه پنجم بازی به گوش می رسیدند. صبح امروز، مدیر اجرایی پروژه موسوم به Fallout:New California یعنی آقای «برندن لی» در مصاحبه جدید خود اعلام کرد بازی وارد مرحله تست اولیه خود شده و به زودی پروسه تولیدش به اتمام خواهد رسید.

بعد از چندین سال انتظار توانستیم بازی را به مرحله بتا برسانیم و گیمرها از ابتدا تا به انتهای بازی را می‌توانند در این نسخه تجربه کنند که البته نسخه ای ناقص از بازیست ولی امیدواریم در آینده نسخه تکمیل شده بازی را هرچه زودتر به دست گیمرها برسانیم.

در صورت انتشار اخبار بیشتر از بازی با شما عزیزان خواهیم بود.

بیشتر بخوانید :  توضیحات شرکت بتسدا پیرامون انتخاب بازیکن در بتا عمومی بازی Fallout 76

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`