گیمری که بدون کشتن کسی بازی Fallout New Vegas را به پایان برد

گیمری که بدون کشتن کسی بازی Fallout New Vegas را به پایان برد

بازی های مرتبط

در دنیای بازی‌ها برخی چالش‌ها هستند که خود گیمرها برای خود طراحی می‌کنند. به طور مثال برخی گیمرهای هاردکور دنیای دارک سولز بدون آسیب دیدن توانستند سه گانه معروف سولز را به پایان برسانند. نکته مهمی که باید در خصوص این نوع گیمرها به خاطر سپرد این است که اولاً تمرین و تکرار بخش مهمی از برنامه‌ریزی شان برای رسیدن به اهداف است. در وهله دوم با گیمرهایی مواجه هستیم که در رسیدن به اهداف خویش بسیار صبور و مسرند و همواره با امید خود به سوی پایان دادن چالش خود گام بر می‌دارند.حال گیمری پیدا شده که Fallout New Vegas را بار دیگر در انظار عمومی مطرح کرده است.

گیمری به اسم  Rhetam از ماه مارس سال گذشته شروع به انجام بازی Fallout New Vegas کرد و تمام مراحل اصلی و فرعی بازی را روی بالاترین درجه سختی به اتمام رساند. او در چالش خود قرار شده بود که هیچ‌یک از دشمنان درون بازی را نکشد و موفق به انجام آن شد و مواقعی که مجبور به مبارزه می‌شد با استفاده از دستکش بوکسی که درون بازی قرار داد، دشمنان را بیهوش می‌کرد.

این شخص بعد از اتمام بازی در وبسایت مردمی Reddit نوشت که عنوان Fallout New Vegas اثری بسیار خوب برای به چالش کشیدن گیمرهاست که اجازه می‌دهد بدون اینکه کسی را بکشید بازی را به اتمام برسانید. اگر مشتاقید که ببینید این گیمر چگونه بازی را به اتمام رسانده می‌توانید از این لینک یوتیوب به تماشای استریم او بپردازید.

بیشتر بخوانید :  شرکت Bethesda می‎گوید Fallout 76 بر روی نینتندو سوئیچ قابل بازی کردن نیست

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`