شایعات جدیدی پیرامون Fallout 76 منتشر شده است
شایعات جدیدی پیرامون Fallout 76 منتشر شده است

شایعه: داستان و جزئیات گیم‌پلی Fallout 76 منتشر شد

چند روز پیش شرکت بازی‌سازی Bethesda بازی Fallout 76 را معرفی کرد و وعده داد که در کنفرانسش در نمایشگاه E3 امسال که ۱۰ جون (۲۰ خرداد) برگزار می‌شود جزئیات بیشتری از این بازی را برای علاقه‌مندان شرح خواهد داد. اشتیاق طرفداران این بازی از منتشر شدن برخی شایعات پیرامون گیم پلی و داستان این بازی جلوگیری نکرده است، هرچند این اخبار از منابع موثقی منتشر نشده‌اند. کاربری بر روی سایت ۴chan ادعا کرده است که از یک منبع موثق شنیده‌ است که Fallout 76 همچنان در سبک نقش آفرینی است. این در حالی است که برخی شایعات پیش از این گفته بودند که این بازی در سبک بازی Rust یعنی نجات و بقا خواهد بود. این کاربر در ادامه افزود که وجود صدای کاراکتر اصلی به صورت اختیاری خواهد بود. این بازی نسبت به Fallout 4 دیالوگ‌های بیشتری خواهد داشت.

شایعه شده بود که این بازی در ویرجینای غربی اتفاق می‌افتد که این کاربر ادعا کرد Fallout 76 بر روی Vault-Tec متمرکز خواهد شد و شبحی که به طراحی گنجینه‌ها کمک کرده است نیز در این بازی حضور دارد. کاراکتر دیگر در این بازی کاپیتان سابق ارتش آمریکا است که دسته‌ای از فیل‌های غول پیکر رادیواکتیوی دارد که از باغ وحش نجاتشان داده است و بر اساس تصمیم بازیکن می‌تواند دوست یا دشمن او باشد. در آخر این کاربر گفته است که داستان این نسخه توسط «کریس اَوِلون» که پیش از این در بازی‌های New Vegas و Knights of the Old Republic 2 به شهرت رسیده بود نوشته شده است.

حال با توجه به اینکه این کاربر به طور مستقیم در تولید بازی نقش نداشته و تنها این اخبار را از یک منبع آگاه درون این شرکت بازی‌سازی نقل کرده است، بسیار سخت است که بتوان این ادعاها را باور کرد. بنابراین طرفداران از اینکه این اخبار در حد شایعه هستند ممکن است ناامید شوند اما طولی نمی‌انجامد که شرکت Bethesda به صور رسمی جزئیاتی از این بازی را در کنفرانس E3 امسال منتشر کند. در حال حاضر مشخص نیست که این بازی برای کدام پلتفرم عرضه خواهد شد و باید تا نمایشگاه E3 منتظر ماند.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: احتمال عرضه‌ی Xbox با طرح Game of Thrones

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`