تاریخ انتشار Fallout 76 لو رفت
تاریخ انتشار Fallout 76 لو رفت

تاریخ انتشار Fallout 76 لو رفت

در حالی که طرفداران Fallout 76 اطلاعات بسیاری درباره این عنوان پیدا نکردند، به تازگی جزئیاتی درباره تاریخ انتشار بازی جدید شرکت بتسدا منتشر شد. پیشتر انتظار داشتیم شاهد عناوینی چون Fallout: New Vegas 2، Fallout 3 remaster  یا Fallout 5 باشیم اما پیشتر بتسدا Fallout 76 را معرفی کرد.

براساس اولین تریلر این بازی در منطقه Vault 76 جریان داشته از این رو نام آن Fallout 76 انتخاب شده است. اطلاعات دقیقی از داستان در دست نیست اما گفته می‌شود ۲۰ سال پس از جنگ هسته‌ای جریان دارد. طرفداران Fallout انتظار دارند شرکت بتسدا در جریان کنفرانس E3 2018 خود اطلاعات کاملی از Fallout 76 ارائه دهد که علاوه بر داستان، گیم پلی، تاریخ انتشار و برخی دیگر را در برمی‌گیرد.

پیشتر شایعه شد این بازی ۳۱ جولای منتشر خواهد شد و تاریخ دیگری نیز درباره تاریخ انتشار به بیرون درز کرد و آن ۶ جولای است. هر دو تاریخ به ماه جولای اشاره دارد از این رو احتمال داشته شرکت بتسدا جولای را که تنها یک ماه با این تاریخ فاصله داریم، برای انتشار Fallout 76 در نظر گرفته است.

هر دو تاریخ را باید شایعه دانست زیرا ممکن نیست عنوانی در E3 رونمایی شود و تنها با اختلاف کمتر از یک ماه شاهد انتشار آن باشیم. البته این امکان وجود داشته نسخه بتا در جولای دردسترس قرار گیرد و انتشار نهایی تا پاییز به طول می‌انجامد. بتسدا گذشته از آن تعهد خود را نسبت به کنسول نینتندو سوئیچ نشان داده و ۲۹ ژوئن سال جاری Wolfenstein II: The New Colossus را برای سوئیچ منتشر می‌کند.

بیشتر بخوانید :  میلیون‌ها نفر درحال تجربه بازی Fallout 76 هستند

بنابراین احتمال انتشار Fallout 76 برای سوئیچ کم نیست. به هر حال برای کسب جزئیات کافی باید تا کنفرانس E3 2018 بتسدا که در ۱۰ ژوئن برگزار می شود، منتظر ماند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`