Fallout 76 به احتمال زیاد عنوانی نقش آفرینی و آنلاین خواهد بود
Fallout 76 به احتمال زیاد عنوانی نقش آفرینی و آنلاین خواهد بود

Fallout 76 به احتمال زیاد عنوانی نقش آفرینی و آنلاین خواهد بود

شرکت بتسدا در روزهای گذشته عنوان Fallout 76 را به عنوان بازی نقش‌آفرینی جدید معرفی کرد اما شایعات جدید اخباری را به نقل از منابع نزدیک به کمپانی افشا می‌کنند که نشان می‌دهد این بازی آنلاین است. عنوانی شبیه به DayZ و Rust که نمی‌تواند دور از ساختار این بازی‌ها باشد. این اطلاعات توسط سه نفر از اعضای اصلی پروژه به وب سایت Kotaku  ارائه شد.

Fallout 76 گزارش شد که به عنوان نسخه چندنفره Fallout 4 نخست به شمار خواهد رفت و بتسدا هیچ بازی جدیدی برای طرفداران این سری در نظر نگرفته است. بلکه با عنوانی رو به رو خواهند بود که برخی ادوات و تجهیزات بیشتری در کنار محتوای بیشتر برای آن در نظر گرفته شد. گزارش می‌گوید داستان، ماموریت‌ها، ساختار بازی و برخی دیگر مبتنی بر مکانیک چندنفره بقا ساخته شده است. البته ویژگی ذکر شده هسته اصلی بازی را مشخص می‌کند.

آنلاین بودن عنوان جدید بتسدا

نام Fallout 76 براساس Vault 76 انتخاب شده که به گفته Fallout lore بیست سال پس از پایان جنگ هسته‌ای آغاز می‌شود. این در حالی است که Fallout 3 و ۴ دویست سال پس از جنگ را نشان می‌دهد و مردم باید به بازسازی تمدن بشری خود بپردازند. این در حالیست که Fallout 76 مدت کوتاهی پس از جنگ آغاز می‌شود.

ساخت Fallout 76 توسط استودیو اصلی Bethesda Game Studios انجام می‌گیرد که پیشتر The Elder Scrolls V: Skyrim و Fallout 4 را در کارنامه خود داشته است. این استودیو سازنده BattleCry  نیز شناخته می‌شود که عنوانی آنلاین بود اما به دلایلی لغو شد.

بیشتر بخوانید :  برندگان DICE Awards 2021 معرفی شدند |‌ Hades در مقام بهترین بازی

انتشار احتمالی در سال جاری

Fallout 76برنامه ریزی شده برای PC، PS4 و XBOX ONE در سال جاری یا آینده منتشر شود. بتسدا در کنفرانس E3 2018 اطلاعات کامل و حتی نمایشی از گیم پلی بازی جدید خود را در کنار بازیهای دیگر ارائه خواهد داد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`