آپدیت ۴٫۲ بازی Fortnite جت پک را به آن خواهد افزود

همین چند وقت پیش بود که شایعاتی مبنی بر وجود جت‌پک در بازی Fortnite به گوش می‌رسید. چیزی که در نگاه اول محال بنظر می‌آمد، اکنون درون بازی گنجانده شده است. گیمرها تقریباً عادت کرده اند که هرروز با یک رخداد جدید درون بازی Fortnite مواجه شوند. در چند هفته اخیر شاید رویداد Infinity Gauntlet این بازی یکی از شگفت‌انگیزترین تجربیات را برای گیمرها رقم زد. حال نوبت به جت‌پک های بازی رسیده است که بواسطه آپدیت نسخه ۴٫۲ بازی در اختیار عموم قرار می‌گیرد.

جت‌پک ها در این بازی زین پس بعنوان آیتم های Legendary شناخته می‌شوند و از طریق باز کردن صندوقچه های طلایی خواهید توانست به این وسیله دسترسی پیدا کنید. این وسیله بعنوان یکی از وسایل درون کوله پشتی شما شناخته خواهد شد و فضای آن را اشغال خواهد کرد. جت‌پک ها به گونه ای طراحی شده اند که اگر از یک بلندی به هوا بپرید قادر به فعال کردن آن هستید و مدت زمان کوتاهی را می‌توانید با آن پرواز کنید و بعد از آن باید اجازه دهید تا این وسیله برای پرواز بعدی شارژ شود.

وقتی سوار این وسیله هستید تنها سلاحی که برایتان فعال می‌شود شاتگان خواهد بود و اساس وجود این وسیله درون بازی به گفته سازندگان این است که بخشی از مبارزات زمینی به هوا منتقل شود. در توضیحات افزونه جدید بازی که V4.2 نام دارد چنین تغییراتی برای بازی ذکر شده است:

  • تمام سلاح هایی که دراپ می‌شوند از نوع Legendary خواهند بود.
  • شانس پیداکردن اسلحه با قابلیت صداخفه کن و رگبار افزایش پیدا کرده است.
  • درون صندوقچه ها قادر به پیدا کردن سلاح های سبک و سنگین خواهید بود.
  • پنجاه درصد به میزان شانس یافتن منابعی چون سنگ و آهن اضافه شده است.
بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر فصل هشتم Fortnite

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`