سرورهای اختصاصی Evolve تعطیل خواهند شد
سرورهای اختصاصی Evolve تعطیل خواهند شد

سرورهای اختصاصی Evolve تعطیل خواهند شد

بنا بر اطلاعات منتشرشده، سرورهای اختصاصی عنوان Evolve به همراه فروشگاه مجاری بازی، قرار است در تاریخ ۳ ماه سپتامبر (دوشنبه، ۱۲ شهریورماه) تعطیل شوند. طبق اعلام وب‌سایت پشتیبانی استودیو ۲K، بسته‌های خرید ارزی مجازی بخش چندنفره عنوان Evolve، در تاریخ ۲ جولای (دوشنبه، ۱۱ تیرماه) حذف می‌شوند و به دنبال آن نیز فروشگاه مجازی این بازی و به همراه سرورهای مجازی آن در تاریخ ۳ ماه سپتامبر تعطیل می‌شوند.

حالت همکاری با هم (Peer-to-peer) بخش چندنفره بازی نیز همچنان به قوت خود و فقط برای نسخه Legacy بازی و برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی باقی خواهد ماند. در مرحله دوم حذف، قرار است نسخه‌های رایانه شخصی عنوان Evolve نیز تعطیل شوند. هرگونه آیتم‌های تزیینی، شکارچی‌ها و هیولاها بازی برای نسخه Legacy، همچنان در دسترس خواهند بود و برای تعطیل کردن این بخش به زمان بیشتری سازندگان نیازمند هستند.

دیگر نمی‌توانید به انجام Hunt به بپردازید و ویژگی‌های مانند پروفایل کاربری بازیکن، leaderboards، بخش خبری و مدال‌های بازیکن‌ها به‌زودی از دسترس خارج خواهند شد. لازم به ذکر است که در زمان عرضه، این عنوان دچار ریزش بازیکن در بخش چندنفره شده بودند و بعد از مدتی سازندگان تصمیم گرفتن‌اند که بازی را به‌صورت free-to-play عرضه کنند و بعد از مدتی یک‌میلیون بازیکن به آن اضافه شد.

بیشتر بخوانید :  ۴ هیرو جدید به بازی For Honor اضافه خواهند شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`