Animal Crossing
بازی Animal Crossing: New Horizons

آیا بازی Animal Crossing: New Horizons با سلیقه‌ی شما همخوانی دارد؟

بازی های مرتبط

می‌توان بازی Animal Crossing: New Horizons را به عنوان یکی از متفاوت‌ترین و منحصر به فرد‌ترین بازی‌هایی که در سال‌های گذشته منتشر شدند، به شمار آورد. انیمال کراسینگ ، در ژانر متفاوتی توسعه یافته. این بازی شبیه ساز زندگی است و شاید قشر کثیری از مخاطبان صنعت بازی‌های ویدیویی، تا به حال به تجربه‌ی عنوانی در این ژانر، نپرداخته باشند. از همین رو تصمیم گرفتیم تا مقاله‌ای را تدارک ببینیم و مهمترین المان‌های بازی و روند کلی گیم پلی Animal Crossing: New Horizons این عنوان را بررسی کنیم. پس در ادامه همراه بنده , وب سایت نوین اسپات باشید.

بازی Animal Crossing: New Horizons در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این عنوان به منزله‌ی پنجمین نسخه از مجموعه انیمال کراسینگ به شمار می‌رود. فرنچایز مذکور همواره به عنوان یکی از بهترین شبیه سازهای زندگی به شمار می‌رود. اگر از بازی‌های ویدیویی انتظار تجربه‌ای خشن و سریع و هیجان انگیز را دارید، شاید Animal Crossing: New Horizons نتواند رضایت شما را جلب کند پس بهتر است که همین الان از خواندن این مقاله منصرف شوید. اما اگر به دنبال عنوانی متفاوت و منحصر به فرد هستید که برای مدتی طولانی شما را سرگرم کند، جدیدترین نسخه از مجموعه انیمال کراسینگ ، حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت. بد نیست بدانید که مجموعه انیمال کراسینگ تا به امروز بیش از ۵۰ میلیون نسخه در سرتاسر دنیا به فروش رفته و بدین ترتیب توانسته تا شهرت بسیار زیادی را بین قشر مخصوصی از گیمرها، به دست آورد.

موضوع حائز اهمیت اینجاست که زمان در بازی Animal Crossing: New Horizons ، درست همانند زمان در دنیای واقعی ما پیش می‌رود (مگر اینکه به سلیقه‌ی خودتان این امر را تغییر دهید). شاید یکی از فاکتورهایی که سبب اعتیاد آور بودن این عنوان شده نیز همین موضوع است. بدین ترتیب هر روز وسوسه می‌شوید تا نینتندو سوییچ خود را روشن کنید و ساعاتی را در دنیای انیمال کراسینگ نیو هورایزونز سپری کنید.

اگر تا به حال هیچ‌کدام از نسخه‌های منتشر شده از انیمال کراسینگ را تجربه نکرده اید:

همانطور که ذکر کردیم، بازی برای قشر خاصی از مخاطبان توسعه یافته که تمایل به تجربه‌ی عناوین آرام و بی‌دردسر را دارند. پس از گذشت چندین ساعت از گیم پلی، کم کم با جریان بازی همگام خواهید شد. انیمال کراسینگ از شما نمی‌خواهد تا برای کسب آیتم‌های مخصوص و گرانبها، به سختی تلاش کنید. در ابتدا ملزم به ساخت شخصیت اصلی خود می‌باشید. ماجرای شما در یک جزیره کوچک آغاز می‌شود. بازی کننده مجبور است که به انجام فعالیت‌های مختلفی برای ادامه‌ی زندگی در این جزیره بپردازد. فعالیت‌هایی همانند ماهیگیری و چیدن گیاهان مختلف و ‌…. موارد بسیار دیگری که انسان‌ها در روزمره خود انجام می‌دهند. نکته‌ی حائز اهمیت این جاست که با پیشروی بیشتر در بازی، فعالیتهای شما گسترده و گسترده‌تر می‌شود و بدین ترتیب می‌توانید انتظار تجربه‌ی واقع گرایانه‌تری را از انیمال کراسینگ نیو هورایزونز داشته باشید . خوشبختانه بازی موارد بسیار زیادی را برای شخصی سازی، ارائه می‌دهد. برای مثال هنگامی که یک خانه را برای خود می‌سازید، می‌توانید ظاهر قسمت‌های مختلف آن را به سلیقه‌ی خود تغییر دهید. یکی از بزرگ ترین نقاط قوت بازی Animal Crossing: New Horizons ، حضور موسیقی متن بسیار جذاب و راضی کننده است که در بهترین لحظات بازی، شما را همراهی خواهد کرد و همواره گوش هایتان را نوازش میکند.

بازی Animal Crossing: New Horizons

شما در این جزیره تنها نیستید و شخصیت‌های بسیاری در آن وجود دارند. تقریباً تمامی شخصیت‌ها با شما دوست هستند و با گذشت زمان توانایی بهبود بخشیدن روابط خود با آن‌ها را خواهید داشت. فعالیت‌های شما در بازی شباهت بسیار زیادی به فعالیت‌های روزمره‌ی یک انسان معمولی دارد. با گذشت زمان، فصل و حال و هوای جزیره تغییر می‌کند و بدین ترتیب اتفاقات و رویدادهای جدیدی در پیش‌روی مخاطب قرار می‌گیرد. با گذشت زمان، افراد جدیدی در این جزیره حضور می‌یابند و همچنین برخی از شخصیت‌های قدیمی، ناپدید می‌گردند. به صورت کلی زمان عامل بسیار مهمی در بازی به شمار می رود و خوشبختانه انیمال کراسینگ همواره موارد جدیدی را به مخاطب خود ارائه می دهد.

توسعه‌دهندگان تمرکز بسیار زیادی بر روی ساخت یک سیستم کرفتینگ بی‌نقص برای بازی Animal Crossing: New Horizons داشته‌اند. با پیشروی در بازی می‌توانید فرمول‌های جدیدی برای ساخت و ساز یافت کنید. یکی از جدیدترین المان‌های بازی نسبت به نسخه‌های پیشین، وجود گوشی همراه برای شخصیت اصلی می‌باشد. به کمک موبایل خود می توانید بسیاری از فعالیت‌ها را مدیریت کنید.

قرار نیست که بازی Animal Crossing: New Horizons چالش‌های عجیب و غریب و دنیایی فانتزی را در پیش‌روی مخاطب خود قرار دهد. در حقیقت بازی قصد دارد تا ساعاتی بسیار آرامش بخش و سرگرم کننده را برای مخاطب خود رقم بزند و او را با انواع و اقسام کارهای روزمره‌ای که خسته کننده به نظر می‌آیند، روبرو کند. اما جالب اینجاست که همین کارهای روزمره و خسته کننده در دنیای شاد بازی Animal Crossing: New Horizons ، تبدیل به اعتیاد بسیاری از گیمرها شده. در حقیقت جادوی انیمال کراسینگ نیز در این موضوع خلاصه شده است. موضوع حائز اهمیت دیگر اینجاست که انیمال کراسینگ نیو هورایزونز به هنگام شیوع ویروس کرونا در سرتاسر دنیا و آغاز قرنطینه‌های خانگی، منتشر شد. درست زمانی که مردم به آرامش بیشتری نیاز داشتند، نینتندو هدیه‌ای گران‌بها را به آنها ارائه داد. انیمال کراسینگ نیو هورایزونز تغییرات گسترده‌ای نسبت به نسخه‌های پیشین خود نداشته و شاید این موضوع، باب میل طرفداران باشد.

اگر هیچ کدام از نسخه‌های پیشین این مجموعه را تجربه نکرده‌اید و قصد دارید که به سراغ بازی Animal Crossing: New Horizons بروید، باید به این نکته اشاره داشت که بازی بسیار کند و آرام پیش می‌رود. شاید بسیاری از گیمرها در ابتدای روند بازی، آن را رها کنند و به سراغ عناوین دیگر بروند اما با گذشت زمان و پیشروی ،موارد بسیار جالبی نمایان میشود که می‌تواند نظر شما را جلب کند.. این جزیره متعلق به شماست و می‌توانید آن را به هر گونه که تمایل دارید، شخصی سازی کنید. از تغییر رنگ و لعاب کلی جزیره گرفته تا ایجاد مکان‌های جدید، همه و همه تحت کنترل بازی کننده می‌باشد. اینجاست که بازی قوه‌ی تخیل و خلاقیت مخاطب را به چالش می‌کشد. بدین ترتیب بسیاری از بازیکنان، ساعاتی طولانی را مشغول به شخصی سازی جزیره‌ی خود می‌شوند. فعالیت‌های مختلفی برای به دست آوردن پول رایج بازی طراحی شده و گاهاً با روش‌های متعددی مواجه می‌شوید که درآمدزایی را سرعت می‌بخشند. جالب است بدانید که بازی Animal Crossing: New Horizons دارای بخش چند نفر نیز می‌باشد و بدین ترتیب می‌توانید جزایر بازی کنندگان دیگر را نیز مشاهده کنید. اگر دروازه‌ی جزیره‌ی شما باز باشد، دیگر مخاطبان نیز می‌توانند به ملاقات شما آیند. تمام مواردی که مطالعه کردید، قسمت بسیار کوچکی از فعالیت‌های قابل انجام در انیمال کراسینگ به شمار می‌روند. توسعه‌دهندگان دنیای پرجزئیاتی را برای مخاطبان خود فراهم آورده‌اند که می‌توان سال‌ها با آن سرگرم شد.

بازی Animal Crossing: New Horizons

اما پیش از اینکه این مطلب را به اتمام برسانیم، اجازه دهید تا نگاهی مختصر به تاریخچه‌ی انیمال کراسینگ داشته باشیم. همه چیز از ایده‌های یک جوانآغاز شد. کاتسویا ایگوچی، با ایده‌های متفاوت، عنوانی را توسعه داد که در قلب بسیاری از گیمرها جای گرفت. وی از نوجوانی علاقه بسیاری به بازی‌های ویدیویی داشت. کاتسویا در سن ۲۱ سالگی در کمپانی نینتندو استخدام شد. طولی نکشید که این توسعه دهنده با کارگردانی پروژه‌های مختلف و موفق، اسم و رسمی برای خود به وجود آورد. درست در سال ۲۰0۱ بود که این توسعه دهنده اولین نسخه از مجموعه‌ی انیمال کراسینگ را برای کنسول نینتندو ۶۴ منتشر کرد. کاتسویا با ساخت انیمال کراسینگ، ریسک بسیار بزرگی را متحمل شد. در آن زمان بازی‌های شبیه ساز زندگی ، از طرفداران چندانی برخوردار نبودند و این ایده کاملاً عجیب و غریب به نظر می‌رسید. پایه و اساس انیمال کراسینگ، بر دوستی و روابط خانوادگی استوار شده بود. طولی نکشید که این ایده نظر برخی از مخاطبان را جلب کرد و بدین ترتیب آوازه‌ی انیمال کراسینگ در سرتاسر دنیا پیچید. نینتندو تصمیم گرفت تا سرمایه گذاری بیشتری بر روی ایده‌های کاتسویا انجام دهد ‌و در نهایت در سال ۲۰۰۵ شاهد انتشار نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه بودیم. موفقیت‌های انیمال کراسینگ به قدری زیاد شدند که این مجموعه، تبدیل به یکی از مهمترین فرنچایز های نینتندو شد.

بدون شک می‌توان بازی Animal Crossing: New Horizons را به عنوان بزرگترین و بهترین نسخه از این فرنچایز قلمداد کرد. یک شبیه ساز زندگی فوق العاده و بسیار دوست داشتنی که هزاران المان جالب را در خود جای داده و حسابی نظر مخاطبان را جلب کرده است. نیو هورایزونز نمرات بسیار بالایی از سمت پایگاه‌های خبری تحلیلی دریافت کرد. همه چیز برای کمپانی نینتندو خوب پیش می‌رود و تا به امروز شاهد فروش راضی کننده‌ی نینتندو سوییچ بوده‌ایم. مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. عنوان مذکور هم اکنون در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار دارد.

شما عزیزان میتوانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Animal Crossing: New Horizons از آخرین اخبار و تریلر ها و نقد و بررسی ها و … مربوطه آگاه شوید.

بیشتر بخوانید :  سه بازی تایید شده EA برای انتشار در سال جاری

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`