محتوای پس از عرضه برای بازی ELEX 2 در نظر گرفته نشده است

عنوان ELEX 2، قرار است باری دیگر ما را به دنیای جالب و خالاقانه سری Elex ببرد. داستان آن، بسیار گسترده‎تر از قبل بوده و جهان بزرگ‎تری نیز خواهد داشت. نسخه اول این سری، همانند اکثر عناوین سبک نقش آفرینی، پر از محتوای خلاقانه و متنوع بود. هر گوشه و کنار نقشه، ماجراجویی جدیدی برای تجربه کردن وجود داشت. نسخه دوم هم قرار است همین روند مشابه را طی نماید. علاوه بر این مسئله، ELEX 2 شباهت دیگری نیز به نسخه اول دارد. برای این اثر، هیچ محتوای پس از عرضه خاصی از قبیل آپدیت‎ها و بسته‎های الحاقی، در نظر گرفته نشده است. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

استدیوی Piranha Bytes، طی مصاحبه‎ای با وبسایت Twinifinite، در مورد عرضه محتواهای الحاقی برای بازی ELEX 2 مطالبی را بیان نمود. این استدیو ذکر نمود که علاقه‎ای به بسته‎های الحاقی ندارد و می‎خواهند بازی‎بازان زمانی که دست به خرید یک عنوان می‎زنند، اثری را دریافت کنند که از لحاظ محتوایی، کامل و بی نقص باشد. به همین دلیل، این استدیو هیچ بسته الحاقی و محتوای پس از عرضه‎ای برای ELEX 2 در نظر نگرفته است. با این حال، احتمال عرضه یک بسته الحاقی به طور کامل رد نشد. این استدیو ذکر نمود که وضعیت بازی پس از عرضه را تحت نظر گرفته و اگر بازیکنان مایل باشند، ممکن است محتواهای اضافه نیز ساخته شوند.

در واقع، ما علاقه‎ای به بسته‎های الحاقی نداریم. ما فکر می‎کنیم اگر مردم بازی ما را خریداری کنند، باید کل محتوایی را که قصد داشتیم در بازی قرار دهیم، دریافت کنند. به همین دلیل، محتوای پس از عرضه خاصی برای ELEX 2 وجود نخواهد داشت. در کل، عملکرد بازی از دید کاربران را به طور دقیق بررسی خواهیم کرد و از آن پشتیبانی خواهیم کرد. ترجیح می‎دهیم انرژی و خلاقیت‎مان را صرف پروژه‎ای جدید کنیم.

عنوان ELEX 2 قرار است در تاریخ 1 مارس سال 2022 (10 اسفند ماه) بر روی پلتفرم‎های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی، عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  اطلاعات جدید از افزونه گرافیکی Silent Hill Homecoming

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`