سازگاری Elder Scrolls III: Morrowind و Destroy All Humans با اکس باکس وان

طبق اطلاعاتی که از استور اکس باکس درز شده‌است، به نظر می‌آید عناوین بیشتری از نسل‌های پیش را می توان طبق برنامه “سازگاری با نسل گذشته” در اکس باکس وان تجربه نمود و در میان آن‌ها به بازی‌هایی بر‌میخوریم که به شکل‌گیری تاریخ این برند کمک چشم‌گیری کرده‌اند.

نسخه‌ی سال بازی Elder Scrolls III: Morrowind به همراه Destroy All Humans به لیست سازگاری با نسل گذشته اکس باکس وان اضافه شده است که به عنوان پیشگامان این لیست در سال جاری، راه را برای بقیه بازی‌ها هموار می‌کنند.

در مورد اینکه این عناوین برای اکس باکس وان تقویت و بهسازی خواهند شد یا نه، اطلاعاتی در دست نیست ولی نمیتوان از احتمال بهبود بازی Elder Scrolls III: Morrowind صرفنظر کرد زیرا عنوان  The Elder Scrolls IV: Oblivion نیز قبلا برای اکس باکس وان بروز رسانی شده بود.

همانطوری که در E3 سال ۲۰۱۷ اعلام شد افزودن پی در پی بازی‌ها ( از جمله Ninja Gaiden Black ، Star Wars: Knights of the Old Republic و Black ) به لیست سازگاری با نسل گذشته، به تکامل روز به روز این لیست کمک شایانی می‌کند.

انتظار می‌رود اخبار رسمی به همراه لیست کامل بازی‌های کلاسیک که با کنسول اکس باکس وان سازگار خواهند بود، امروز و طی دومین قسمت از پخش زنده Inside Xbox در اختیار عموم قرار بگیرد.

مایکروسافت ضمن اشاره به قسمت دوم این پخش زنده افزود :

یکی از درخواست‌های مکرر هواداران از ما، اخبار لیست سازگاری با گذشته کنسول اکس باکس وان می‌باشد، پس ما نیز پخش زنده را با بروز رسانی این لیست آغاز خواهیم کرد. با ما در قسمت دوم همراه باشید تا شما را در جریان لیست کامل اخبار و محتوایی که از Inside Xbox انتظار دارید، قرار دهیم. البته به ما حق بدهید تا فعلا مواردی را برای غافلگیر کردن شما در این پخش زنده، مخفی نگه داریم.

قسمت دوم Inside Xbox امروز ساعت ۳:۳۰ p.m به وقت PDT و ساعت ۶:۳۰ p.m  به وقت EDT  به روی آنتن خواهد رفت.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: یوبی‌سافت از بازی Hyper Scape رونمایی کرد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`