راهنمای تکمیل مهم‌ترین ماموریت فرعی بازی Elden Ring

بازی Elden Ring در این روزها به محبوبیتی غیرقابل توصیف دست پیدا کرده است. این بازی توانست در هفته‌ی اول انتشار خود بیش از ۱۰ میلیون نسخه به فروش برسد. همچنین بسیاری از بازی کنندگان در حال حاضر به تجربه‌ی این اثر و پیدا کردن موارد مخفی آن می‌پردازند. از آن‌جایی که بازی مملو از موارد مخفی است، تصمیم گرفتیم که راهنماهای مختلفی برای آن تدارک ببینیم. در این مقاله قصد داریم تا مهم ترین ماموریت فرعی بازی Elden Ring را بررسی کنیم و نحوه‌ی تکمیل کردن آن را مرور نماییم. با انجام این ماموریت، آیتم‌های فوق العاده‌ای به شما اهدا می‌شود و همچنین یک پایان مخفی برایتان آزاد می‌گردد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

آموزش ویدیویی پشت سر گذاشتن تمام مراحل این ماموریت در بازی

 

مراحل تکمیل کردن ماموریت فرعی رانی در بازی Elden Ring

 1. وی را در قلعه‌ی Ranni’s Rise واقع در Caria Manor پیدا کنید.
 2. به ملاقات Blaidd در Siofra River بروید
 3. با Seluvis صحبت کنید تا دعوت نامه را دریافت نمایید.
 4. با Sellen صحبت کنید تا در خصوص ژنرال رادان اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
 5. حال نوبت به نابود کردن ژنرال رادان می‌رسد. می‌توانید پس از صحبت کردن با رانی به صورت مستقیم به سراغ نابود کردن ژنرال رادان بروید و مراحل دوم و سوم و چهارم را انجام ندهید.
 6. به شرق Limgrave بروید و شهر مخفی Nokron را کشف نمایید.
 7. در مرکز شهر Nokron ، آیتم Fingerslayer Blade را پیدا کنید
 8. آیتم Fingerslayer Blade را به رانی بازگردانید.
 9. از پورتال باز شده در دومین قلعه‌ی رانی استفاده کنید.
 10. آیتم Miniature Ranni Doll را پیدا کنید و سپس شروع به گفت و گو با رانی در یک Lost Grace کنید.
 11. نسخه‌ی شروری که از Blaidd اسپاون می‌شود را نابود کنید و کلید را بدست آورید.
 12. به Raya Lucaria Grand Library بروید و با حل کردن پازل، حلقه را بدست آورید.
 13. به شهر زیرزمینی Lake of Rot سفر کنید و در تابوت بخوابید تا وارد محیط جدیدی شوید.
 14. حال نوبت به شکست باس فایت Astel, Naturalborn of the Void می‌رسد.
 15. پس از شکست Astel, Naturalborn of the Void ، دوباره با رانی ملاقات می‌کنید. انگشتری که پیدا کردید را در دستان او قرار دهید.
 16. شمشیر Dark Moon Greatsword را دریافت کنید.
بیشتر بخوانید :  دانلود بازی Rage 2 برای PS4

۱۶ مرحله‌ی فوق، به صورت کاملا خلاصه بود. حال نوبت به توضیح کامل این مراحل رسیده است.

چگونه رانی را پیدا کنید.

در ابتدا به لوکیشن زیر بروید

در هنگام رسیدن به راه، مطمئن شوید که با جاینتی که در سر راه قرار دارد، صحبت می‌کنید. سپس در راه رسیدن به این قلعه، با باس فایتی به نام لورتا مبارزه خواهید کرد. وی یک شبح است. پس از آن، به سمت راست بروید. در این مکان بزرگ و مه آلود، سه قلع وجود دارد : Renna’s Rise و Ranni’s Rise و Seluvis’ Rise . به سمت قلعه‌ی رانی بروید (در نقشه مشخص شده) و با رانی صحبت کنید.

پس از صحبت به پایین قلعه بروید. در راه با شبح Blaidd, the Elden Ring wolf man رو به رو خواهید شد. با او صحبت کنید. این سرباز زره‌ای شبیه به گرگ دارد. وی از قصد خود برای سفر به شهر مخفی Nokron و دانجن Siofra River می‌گوید. به Siofra River سفر کنید.

پس از رسیدن به Siofra River ، وارد دانجن شوید و از طریق آسانسور، به پایین بروید. به Nokron نزدیک می‌شوید اما هنوز راحت باقی مانده. در اینجا دوباره با مرد گرگنما یعنی بلید صحبت خواهید کرد. به لوکیشن زیر بروید تا با بلید صحبت کنید. وی مدعی می‌شود که شهر ناکران را می‌بیند اما راهی برای رسیدن به آن‌جا سراغ ندارد. حال اقدامات زیر را انجام دهید

 • (اختیاری) : به نزد جاینت بزرگ که در راه رسیدن به قلعه‌ی رانی دیده بودی، بروید و با اون در خصوص ناکران و بلید و رنا صحبت کنید.
 • به Seluvis’ Rise بروید و و از سلویوس در خصوص ناکران سوال بپرسید. وی نامه‌ای به شما خواهد داد.
 • به دانجنی که در Ruins of East Limgrave قرار دارد بروید. در این دانجن باید با مینی باسی به نام Mad Pumpkin Head مبارزه کنید. سپس می‌توانید با شخصیتی به نام Sellen دیدار کنید. پس از آن وی به شما می‌گوید که رادان را به قتل برسانید.
 • (اختیاری) دوباره به نزد بلید بازگردید . وی پس از شنیدن اظهارات شما، مکان دقیق رادان را می‌گوید.
بیشتر بخوانید :  عرضه بازی Serious Sam 4 به تاخیر افتاد

حال نوبت به کشتن یکی از باس فایت‌های اصلی بازی یعنی رادان می‌رسد. وی در لوکیشن Caelid قرار دارد. هنگامی که به نزد او می‌رسید، مبارزه‌ای نفس گیر را تجربه خواهید کرد. لوکیشن اصلی رادان در تصویر زیر مشخص شده است.

وقتی که رادان را به قتل می‌رسانید، طبق مقاله شرح داستان بازی Elden Ring ، ستاره‌ها آزاد می‌شود و اولین قدم خود در ماموریت‌های فرعی رانی را به پایان رسانده‌اید.

حال نوبت به پیدا کردن Fingerslaying Blade در ناکران می‌رسد

به شرق لیمگریو سفر کنید. در این قسمت متوجه یک گردبار و سیاه چاله می‌شوید. از سنگ‌هایی که در آسمان معلق مانده استفاده کنید تا به آرامی در داخل این شهر سفر کنید. به ناکران خوش آمده‌اید. لوکیشن دقیق آیتمی که به دنبال آن می‌گردید در نقشه‌ی زیر مشخص شده است.

پس از پیدا کردن آیتم، به نزد رانی بازگردید و آن را به این بانوی ساحره بدهید.وی آیتم Carian Inverted Statue را به شما می‌دهد. به لوکیشن زیر بروید و از آیتم استفاده کنید. برج برعکس می‌شود. به قعر برج سفر کنید تا آیتم جدیدی را به دست آورید.

حال به Renna Rise بروید و در نوک آن، از پورتال استفاده کنید. این پورتال شما را به مکان جدیدی منتقل می‌کند. بلافاصله پس از ورود به این مکان از جلوتر خود، آیتم Miniature Ranni را بردارید. به نزدیکی یکی از Lost Grace ها بروید و در آن جا استراحت کنید. به گزینه ها رفته و رانی را احضار نمایید. به پیشروی ادامه دهید تا اینکه به سایه‌ی شرور بلید برسید. او را نابود کنید. از همان جایی که با بلید مبارزه کردید، به Lake Of Rot سفر کنید. در انتهای این دریاچه‌ی مسموم، به یک تابوت می‌رسید. سوار این تابوت شوید تا به مرحله‌ی آخر این کوئست لاین برسید. پس از آن نوبت به مبارزه به Astel, Naturalborn of the Void می‌رسد. پس از شکست دادن این باس فایت، به جلو پیشروی کنید تا اینکه به مکان مون لایت التر تلپورت شوید.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید Final Fantasy 7

به Cathedral of Manus Celes سفر کنید تا نهایتا رانی را مشاهده نمایید. این ساحره توانست تو فینگرز را شکست دهد. انگشتر را در دستان او قرار دهید و از جایره‌ی خود برای به اتمام رساندن این مرحله‌ی فرعی، لذت ببرید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`