EA Play نوزدهم خرداد ماه، رویداد E3 2018 را آغاز می‌کند

تاریخ دقیق کنفرانس EA Play در E3 2018 مشخص شد. البته به صورت رسمی نمی‌توان این نمایش را جزئی از E3 به حساب آورد. زیرا که این سومین سال است که الکترونیک آرتز کنفرانس خود را جدا از دیگر شرکت‌ها برگذار می‌کند اما همه می‌دانیم که همواره EA Play، زنگ آغاز مراسم مورد انتظار و محبوب E3 است.

کنفرانس EA Play در روز نوزدهم خرداد ۱۳۹۷، ساعت ده و سی دقیقه‌ی بعد از ظهر به وقت تهران برگذار خواهد شد. الکترونیک آرتزو قول رونمایی‌های فراوانی را در این رویداد داده است. در EA Play امسال به احتمال فراوان شاهد نمایش بازی‌های مورد انتظاری چون Battlefield و Anthem خواهیم بود و آثار بخش ورزشی الکترونیک آرتز را نیز می‌بینیم. همچنین تعدادی از بازی‌های رونمایی نشده‌ی الکترونیک آرتز نیز قرار است در این رویداد معرفی شوند. این رویداد تا دو روز بعد نیز ادامه خواهد داشت و در طی این روزها نمایش‌ها، مصاحبه‌ها و نمایش‌های زیادی از پشت صحنه‌ی بازی‌ها را مشاهده خواهیم کرد.

بازی‌های مختلفی در جریان این نمایشگاه قابل بازی خواهند بود که در صورت تهیه‌ی بلیط رویداد، می‌توانید به تجربه‌ی آن‌ها بپردازید. شما می‌توانید برای تهیه‌ی بلیط این رویداد به وبسایت رسمی EA Play سر بزنید. در حال حاضر اطلاعات چندان دیگری از این رویداد در دسترس نیست.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تیزر جدید از بازی Death Stranding

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`