E3 2021

پوشش خبری کنفرانس مایکروسافت و بتزدا در E3 2021

در یک کلام باید گفت که کنفرانس مایکروسافت در E3 2021 ، به شدت فوق العاده و خیره کننده بود. این ابر کمپانی امریکایی، عناوین بسیاری را معرفی کرد و نظر قشر کثیری از مخاطبان را به خود جلب نمود. در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید تا نگاهی به تمام اتفاقات و تریلرهای مهم در این کفرانس داشته باشیم.

 

Starfield

در ابتدا شاهد حضوریافتن آقای تاد هاوارد بر روی صحنه بودیم. سپس انتظارها به اتمام رسید و موفق شدیم تا اولین سینماتیک از استارفیلد را مشاهده نماییم. بازی در تاریخ ۲۰ آبان ماه سال ۱۴۰۱ در دسترس کاربران اکس باکس و کامپیوترهای شخصی قرار خواهد گرفت:

 

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Starfield  از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و ….. مربوط به آن آگاه شوید.

 

STALKER ۲

سپس نوبت به استاکر ۲ رسید تا با جلوه‌های بصری منحصر به فرد و اتمسفری گیرا، مو را به تن مخاطبان سیخ کند. Stalker 2 Heart of Chernobyl در تاریخ ۸ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ در دسترس کاربران کامپیوترهای شخصی و اکس باکس قرار خواهد گرفت:

 

 

فعالیت های اتمی سبب به وجود آمدن مشکلات زیادی شده است. Zone  محیطی بسیار خطرناک مملو از جانوران جهش یافته می‌باشد. محیطی که بوی مرگ می دهد و هر قسمت از آن را خطرات غیر قابل پیش بینی و ترسناکی تشکیل داده است. به هر حال این محیط، تنها یک محوطه‌ی ایزوله شده خطرناک به شمار نمی رود و در حال گسترش دادن مشکلات خود در سرتاسر دنیا می باشد. موارد بسیاری سبب شده که جایزه بگیران و مزدوران پا به این منطقه بگذارند. برخی از آن ها به دنبال یافت جواهرات کمیاب و همچنین پرده‌برداری از اسرار هستند. برخی دیگر در تلاشند تا از گذشته فرار کنند و برخی دیگر با پول، کور شده‌اند. قسمت مهمی از کسانی که وارد این منطقه‌ی ایزوله شده و خطرناک می‌شوند، هدف بسیار مهمی دارند و آن هدف چیزی نیست جز پرده برداری از اسرار و کشف دلیل این اتفاقات. به این دسته از افراد STALKER می‌گویند و شما یکی از آنها هستید. محیط STALKER ۲ به صورت آزادانه قابل گشت و گذار است و از وسعت بسیار بزرگی برخوردار می‌باشد.

در STALKER ۲ تمامی جوانح مشغول به درگیری با یکدیگر هستند. در نسخه پیشین این مجموعه، با مکانیک A-Life آشنا شدیم. در قسمت دوم سیستم جدیدی به نام A-Life 2 تعبیه شده که سبب پویاتر شدن محیط اطراف شده است. در هر لحظه امکان دارد که اتفاقاتی رخ دهد و شما از آنها آگاهی نداشته باشید. دنیای پویای استاکر ۲ در هر لحظه دچار تغییر می شود. بسیاری از این تغییرها را با چشم خود نمی بینید و ممکن است با پیشروی در بازی متوجه آنها شوید.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی STALKER ۲  از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و ….. مربوط به آن آگاه شوید.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید Chivalry 2 + تاریخ انتشار بازی

 

Back 4 Blood

کنفرانس مایکروسافت در E3 2021 بیشتر اوج گرفت و متوجه شدیم که عنوان چند نفره‌ی Back 4 Blood از ابتدای روز عرضه در دسنرس کاربران اکس باکس گیم پس قرار خواهد گرفت:

 

 

این عنوان قصد دارد تا مجموعه‌ی Left 4 Dead را با شیوه‌ای مخصوص، گسترش دهد. بسیاری از توسعه دهندگان بازی،‌ در گذشته بر روی لفت فور دد فعالیت می‌کردند و در ساخت چنین عناوینی،‌ تجربه‌ی بسیار زیادی دارند. بر اساس اظهارات توسعه دهندگان، بازی پکیجی کامل برای سرگرم شدن به همراه دوستان و دیگر پلیرها خواهد بود. شخصیت‌های مختلفی در این اثر وجود دارند که هرکدام از آن‌ها دارای قابلیت‌های مخصوص و منحصر به فرد هستند. تجربه‌ی بک فور دد به کمک هرکدام از شخصیت‌ها، گیم پلی متفاوتی را برای شما رقم خواهد زد. همچنین تنوع ماموریت‌های Back 4 Blood نیز یکی از موضوعاتی بوده که در روند توسعه، مورد توجه قرار گرفته. در آخر باید گفت که تنوع زامبی‌ها نیز نسبت به لفت فور دد، بسیار بیشتر است. سکانس‌های مبارزه، بسیار شلوغ و هیجان انگیز هستند و شما توانایی استفاده از انواع و اقسام اسلحه‌ها برای تکه تکه کردن گله‌ی زامبی‌ها را دارید.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. لازم به ذکر است که Back 4 Blood در تاریخ 12 اکتبر سال ۲۰۲۱ مصادف با 20 مهر ماه سال جاری در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی قرار خواهد گرفت.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Back 4 Blood از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

 

Contraband

در ادامه شاهد رونمایی از بازی جدید استدیوی آوالنچ یعنی Contraband بودیم. این اثر با تریلری به جهانیان معرفی شد و عنوانی جهان باز با المان‌های کوآپ به شمار می‌رود:

 

Replaced

طی کنفرانس مایکروسافت در E3 2021 شاهد رونمایی از عنوان کاملا جدید و منحصر به فردی به نام Replaced بودیم. بازی به شدت اتمسفریک و گیرا به نظر می‌رسد:

 

Atomic Heart

نوبتی هم که باشد، نوبت به نمایش جدیدی از Atomic Heart در E3 2021 می‌رسد.

 

 

Battlefield 2042

در ادامه‌ی کنفرانس مایکروسافت در E3 2021 شاهد رونمایی از گیم پلی Battlefield 2042 بودیم :

 

در ماه‌های گذشته شایعات بسیاری در خصوص مپ‌های گسترده و پرگنجایش Battlefield 2042 به گوش رسید و در نهایت متوجه شدیم که سه حالت کاملاً متفاوت یبرای این عنوانِ مولتی پلیر در نظر گرفته شده. همچنین کاربران کامپیوترهای شخصی و کنسولهای نسل نهمی می‌توانند در میادین مبارزه‌ای با حضور ۱۲۸ نفر شرکت کنند. . چنین رقمی بسیار بزرگ و هیجان انگیز به نظر می‌رسد اما نگرانی‌هایی در خصوص کمبود بازی کننده به وجود آمد. لازم به ذکر است که توسعه دهندگان برای این مشکل، راهکاری ارائه داده‌اند و بدین ترتیب بات‌هایی که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند، در میدان مبارزه حضور خواهند داشت. توسعه‌دهندگان اظهار داشته اند که هوش مصنوعی این بات‌ها به صورت متعادلی طراحی شده. بدین ترتیب تازه کاران در میدان مبارزه، احساس ترس نخواهند کرد و می‌توانند کم کم خود را با این میدان وفق دهند. وقایع Battlefield 2042 در آینده‌ای نزدیک رخ می‌دهد. زمانی که سطح دریا به میزان نگران‌کننده‌ای افزایش پیدا کرده و آب و هوا، به صورت خطرناکی تغییر کرده است و تاثیرات بسیار زیادی بر نقاط مختلف در سرتاسر زمین می‌گذارد. بدین ترتیب تغییرات آب و هوایی و رویدادهای مختلفی همانند طوفان شن و یا گردباد، می‌تواند تاثیرات جدی بر روی نقش و بازی بگذارد. برای مثال ممکن است که اسنایپری از راه دور، شما را هدف گرفته باشد و در همین هنگام طوفان شنی ایجاد شود و وسیله نقلیه‌ی بزرگی را به سمت اسنایپر هدایت کند و در نهایت او را همانند یک حشره‌ی کوچک له کند.

بیشتر بخوانید :  شرکت Activision لیست خود را برای نمایشگاه Gamescom اعلام کرد

درست همانند نسخه‌های پیشین این فرنچایز، Battlefield 2042 در سه نسخه‌ی مختلف عرضه می شود. نسخه‌ی استاندارد با قیمت ۶۰ دلار برای کامپیوترهای شخصی و پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان فروخته می‌شود. باید به این موضوع اشاره داشت که نسخه‌ی نسل نهمی ۲۰۲۴ با قیمت ۷۰ دلار به فروش می‌رسد. نسخه‌ی طلایی برای کامپیوتر‌های شخصی با قیمت ۹۰ دلار و با قیمت ۱۰۰ دلار برای کنسول‌ها به فروش می‌رسد. در نهایت به نسخه‌ی آلتیمیت می‌رسیم که با قیمت ۹۰ دلار در دسترس کاربران کامپیوترهای شخصی و با قیمت ۱۰۰ دلار در دسترس کاربران این کنسول قرار خواهد گرفت.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Battlefield 2042 در تاریخ 22 اکتبر ماه سال ۲۰۲۱ مصادف با 30 مهر ماه سال جاری در دسترس کابران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی، قرار خواهد گرفت. تمام اخبار مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Battlefield 2042 از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید.

Psychonauts 2

سپس نوبت به یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ رسید. Psychonauts 2 در تاریخ سوم شهریور ماه سال جاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت:

 

دت زمان بسیاری از معرفی Psychonauts 2 می‌گذرد. به صورت دقیق‌تر باید گفت که این بازی در طی مراسم گیم آواردز سال ۲۰۱۵ به پرده نمایش کشیده شد. سپس توسعه‌دهندگان برای ساخت بازی درخواست کمک های مالی کردند و تا ژانویه سال ۲۰۱۶ حدود ۴ میلیون دلار بودجه برای ساخت این اثر بدست آوردند. در ابتدا قرار بود که سایکوناتز ۲ در سال ۲۰۱۸ میلادی توسط کمپانی استار بریز منتشر شود. کمی بعد توسعه‌دهندگان از تأخیر در تاریخ انتشار بازی به سال ۲۰۱۹ و سپس به سال ۲۰۲۰ خبر دادند. تا اینکه نهایتا کمپانی مایکروسافت استدیوی دابل فایل را خریداری کرد و تمام حقوق را از کمپانی استار بریز گرفت. با پیشروی در خط داستانی، می‌توانید قابلیت های جدیدتری باز کنید که تاثیرات بسزایی بر روی گیم پلی شما خواهند گذاشت. شخصیت اصلی به کمک قابلیت جدید خود یعنی منتال کانکشن، می‌تواند به قسمت‌های مختلف تلپورت کند و یا حتی دشمنان را به نزدیکی خود بکشد.

بیشتر بخوانید :  درآمد Fortnite از مرز یک میلیارد دلار گذشت

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Psychonauts 2 از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن أگاه شوید.

 

Halo Infinite

در ادامه‌ی کنفرانس مایکروسافت در E3 2021 شاهد رونمایی مفصلی از بخش چند نفره‌ی Halo Infinite بودیم. این بخش به صورت کاملا رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت!!

 

هیلو اینفینیت دارای جاه‌طلبانه ترین کمپین میان مجموعه بازی‌های هیلو می باشد و  بخش چند نفره Halo Infinite به صورت جداگانه منتشر ld شود. دنیای بسیار بزرگی برای این اثر تدارک دیده شده و توسعه دهندگان می‌خواهند که یک تجربه غنی را به بازی کنندگان ارائه دهند. کمپین اینفینیت بزرگتر از تلفیق کمپین دو نسخه پیش با یکدیگر خواهد بود. در ابتدای روند توسعه، سازندگان متوجه شدند که زمان آن رسیده تا این فرنچایز دچار تغییرات مختلفی شود و راه متفاوتی را در پیش بگیرد از همین رو بود که دنیای بسیار بزرگی برای این اثر در نظر گرفتند. توسعه دهندگان می‌خواهند که بازی کنندگان در هر لحظه طبق میل خود عمل کنند. آن‌ها می‌توانند هر زمان که اراده کنند، به سراغ کشف اسرار مختلف روند و یا در دنیای بسیار بزرگ بازی به جستجو بپردازند و یا اسلحه‌های خود را آپگرید کنند و حتی خط اصلی داستانی را دنبال نمایند.

Halo Infinite در پاییز سال ۲۰۲۱ در دسترس کاربران ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی قرار خواهد گرفت.

 شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Halo Infinite از آخرین اخبار، تریلر‌ها، مقالات، نقد و بررسی‌ها و ….. مربوطه آگاه شوید

 

Diablo 2 Remake

نهایتا موفق شدیم تا نمایش راضی کننده‌ای از Diablo 2 Remake مشاهده کنیم. این اثر در مهرماه سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت:

 

A Plague Tale Requiem

A Plague Tale Requiem ادامه‌ی به پلیگ تیل می‌باشد و در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ روانه‌ی بازار خواهد شد. این اثر از روز اول در دسترس کاربران اکس باکس گیم پس قرار خواهد گرفت:

 

The Outer Worlds 2

در ادامه‌ی کنفرانس مایکروسافت در E3 2021 متوجه شدیم که The Outer Worlds 2 در دست ساخت قرار دارد. منتها اطلاعات خاصی در خصوص این عنوان به اشتراک گذاشته نشد.

 

Forza Horizon 5

نهایتا انتظارها به پایان رسید. Forza Horizon 5 در مکزیک روایت می‌شود و از هر لحاظ که فکرش را بکنید، فوق العاده به نظر می‌رسد. این عنوان در تاریخ ۱۸ آبان ماه منتشر خواهد شد.

 

 

Redfall

Redfall بازی جدید استدیوی آرکین خواهد بود و به صورت انحصاری در سال ۲۰۲۲ ، در دسترس کاربران اکس باکس و کامپیوترهای شخصی قرار خواهد گرفت. گیم پلی بازی به صورت جهان باز طراحی شده است.

 

و با نمایش رد فال، کنفرانس مایکروسافت در E3 2021 به اتمام رسید.

 

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`