Dying Light 2
جزئیات جدید گیم پلی Dying Light 2

جزئیات جدید گیم پلی Dying Light 2 منتشر شد

بازی های مرتبط

جزئیات جدید گیم پلی Dying Light 2 توسط طراح ارشد آن، به اشتراک گذاشته شد. این عنوان که در ابتدا قرار بود در ماه دسامبر عرضه شود، با تاخیری 2 ماهه مواجه گشت. به گفته سازندگان، این تاخیر برای بهتر کردن جزئیات بازی و صیقل دادن آن است. اخیراً آقای «تیمون اسمکتالا» (Tymon Smektala)، طراح ارشد این اثر در گفت و گو با مجله EDGE اطلاعات بیشتری را در مورد این تاخیر به اشتراک گذاشت. ایشان همچنین در مورد گیم پلی بازی سخنانی به میان آورده و جزئیات و ویژگی‎های جدیدی را توضیح داده. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

آقای اسمکتالا در مورد تاخیر دو ماهه ذکر کرد که آنان در این مدت، قصد دارند قسمت‎های مختلف بازی را برای رفع اشکالات مختلف چک کنند. تیم Techland، سعی دارد روی پیدا کردن و رفع باگ‎ها و مشکلات جزئی تمرکز کند تا بازی نهایی، عنوانی بهتر و تا جای ممکن، عاری از مشکلات فنی باشد.

ما همه اجزای مختلف بازی را دوباره بررسی می‎کنیم. بازی Dying Light 2 پر از سیستم‎های پیچیده است که توسط صدها نفر ساخته شده‎اند. در بسیاری از بخش‎ها، این سیستم‎ها در کنار یکدیگر کار کرده و بر روی هم اثر می‎گذارند. اما به مرور زمان، شما بخش‎ها و قسمت‎های ریزی را می‎یابید که سبب مشکل می‌شود و هماهنگی ندارند. پس سعی می‎کنید آن را درست کنید. معمولا این موارد، تست‎هایی آسان بوده و رفع کردن‎شان نیز ساده است، اما بازهم می‌خواهیم تا مشکلات بیشتری را یافت و برطرف کنیم. کل این دو ماه، بر روی چنین فرآیندی صرف می‎شود. در این بین، شاید یکی دو Easter Egg نیز در گوشه و کنار بازی قرار دهیم!

بعد از ذکر دلایل تاخیر، جزئیات جدید گیم پلی Dying Light 2 ذکر شد. ایشان در مورد سیستم مهارت‎های شخصیت اصلی، «ایدن کالدول» (Aiden Caldwell) نکاتی را ارائه داد. به گفته وی، هر کدام از مهارت‎هایی که به دست می‎آورید، توانایی‎تان را تغییر می‎دهد. به محض کسب هر مهارت، می‎توانید بر روی دشمنان امتحانش کنید!

ساخت نسخه دوم عنوانی با این همه بازیکن و محبوبیت، بسیار سخت است. می‎بینیم که در گذشته 50 الی 100 شاید حتی 200 ساعت را صرف فرآیند افزایش قدرت بازیکن کرده‎ایم ولی حال، باید همه چیز را دوباره از نو بسازیم. در بازی Dying Light 2 هر مهارتی، حیاتی است و بازی را تغییر می‎دهد. تقریباً تک تک مهارت‎ها به شما توانایی جدیدی داده و می‎توانید فورا آن را بر روی دشمنان امتحان کنید!

همچنین سیستم‎ها و قابلیت‎هایی که در نسخه قبل وجود داشتند، در این نسخه نیز حضور دارند اما فیزیک واقع گرایانه‎تری نسبت به قبل دارند.

سیستم Grappling Hook در بازی Dying Light 2 مانند طناب تارزان است! شما می‎توانید با استفاده از آن، از روی قسمت‎های مختلف تاب بخورید. فیزیک این سیستم بهبود یافته است. پارکور بازی نیز بسیار رضایت بخش بوده و حتی شاید پیش بیاید در هنگام پارکور، فاصله زیادی بین شما و ساختمان بعدی در میان باشد. با خود فکر می‎کنید که شاید در قسمتی دیگر، نقطه‎ای برای استفاده از Grappling Hook تعبیه شده باشد؛ نهایتاً به ساختمان مقابل پریده و حرکات پارکور خود را از سر می‎گیرید! از ابتدای ساخت بازی، ما اهمیت ابزاری چون Grappling Hook را درک کردیم و تصمیم گرفتیم آن را حفظ کنیم. با این حال، سعی کردیم بیشتر حالت پشتیبان داشته و با گیم پلی مغایرت پیدا نکند.

عنوان Dying Light 2 Stay Human قرار است در تاریخ 4 فوریه سال 2022 (15 بهمن) برای پلتفرم‎های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، رایانه‎های شخصی و نینتندو سوئیچ عرضه شود. در ماه‎های اخیر، با توجه به نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی، قطعا اخبار بیشتری منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  Sega قصد معرفی عنوانی AAA را در Gamescom دارد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`