دانلود بازی Dragon Ball FighterZ برای PC
دانلود بازی Dragon Ball FighterZ برای PC

دانلود بازی Dragon Ball FighterZ برای PC

دانلود بازی Dragon Ball FighterZ برای PC

بازی Dragon Ball FighterZ در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۱۸ منتشر شده است. این بازی که در سبک مبارزاتی است، توسط استدیوی Arc System Works تولید و توسط کمپانی مطرح BANDAI NAMCO Entertainment منتشر شده است. این بازی دارای قفل ضد کرک دنوو بوده است و توسط کرکری بلغارستانی به نام VOKSI پس از نزدیک به ۷ ماه پس از انتشار بازی کرک شده است. این عنوان موفق به کسب میانگین نمرات 87 شده است ؛ شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید. دانلود بازی، اخبار , نقد و مقاله بازی ها را در نقطه نو دنبال کنید.

گیم‌پلی بازی Dragon Ball FighterZ :

در این بازی جذاب شما به آنچه می‌رسید که باعث محبوبیت این سری انیمه شده است. نیرد ها و مبارزات بی‌پایان و جذاب و دیدنی به همراه تمامی شخصیت‌های محبوب این سری. این بازی در E3 2017 معرفی شد و نمایش آن تحسین تمامی طرفداران و منتقدین را به همراه داشت. این بازی توسط استدیوی Arc System Works تولید شده است. این استدیو به وسیله موتور گرافیکی Unreal Engine 4 موفق شده است تا حال و هوای انیمه این بازی را در سطح گرافیکی High-End به نتیجه برساند. این بازی دارای بخش ۳v3 است که به شما امکان می‌دهد تا ۳ شخصیت را انتخاب کنید و در مقابل سه شخصیت دیگر به شکل تگ مبارزه نمائید. در این نوع مبارزات شما می‌توانید مبارز خود را عوض کنید. کسی برنده خواهد بود که بتواند سه مبارز سمت دیگر به شکل کامل شکست دهد.

بیشتر بخوانید :  کازپلی زیبا از Sombra در Overwatch توسط بازیگر آن

داستان بازی Dragon Ball FighterZ :

این بازی دارای بخش داستانی است که به شما امکان می‌دهد تا هیجان تماشای انیمه Dragon Ball را به همراه مبارزه به دست خودتان به اوج برساند. بخش داستانی این عنوان هیجانی با راهنمایی آقای Akira Toriyama، سازنده سری Dragon Ball، تولید شده است. پس می‌توان انتظار بخش داستانی قوی بود. این بازی جذاب در همایش E3 2017 به نمایش درآمد. نمایش این بازی از بهترین نمایش‌های همایش E3 آن سال شناخته شد. مراجعی مانند IGN، GameSpot و Game Critics Award جایزه بهترین بازی فایتینگ همایش E3 2017 را این بازی اختصاص دادند. این عنوان از نظر منتقدین عنولن خوبی به حساب آمده است. به طوری که این بازی امتیاز متای ۸۵ را در وب‌سایت متاکریتیک دارد.

شما می‌توانید بازی Dragon Ball FighterZ برای PC را از نوین اسپات دانلود کنید.

تصاویر بازی :

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`