Dragon Age 4

منتظر اخبار هیجان انگیزی از Dragon Age 4 در سال آینده باشید

بازی های مرتبط

بازی Dragon Age 4 (این اسم قطعی نیست و مشخص نیست استدیوی BioWare چه اسمی مد نظر دارد) به احتمال زیاد حضوری کوتاه مدت در مراسم The Game Awards 2021 خواهد داشت. حضور یا عدم حضور این اثر قطعی نشده، اما احتمال عدم حضور آن بیشتر است. سازندگان، در پستی به مناسبت روز Dragon Age، اعلام کردند که به طور کامل بر روی پروژه ساخت Dragon Age جدید تمرکز دارند و سال آینده، خبرهای تکمیلی و بسیار هیجان انگیزی را با علاقمندان این بازی، به اشتراک خواهد گذاشت. به همین دلیل، احتمال می‎رود در مراسم امسال، حضور نداشته باشد. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

سازندگان در همان پست ذکر نمودند که بسیار هیجان زده‎اند که در سال آینده، اخبار و جزئیات کامل پروژه‎شان را منتشر کنند. پس رونمایی کامل از این اثر، در مراسم The Game Awards 2021 صورت نخواهد گرفت. به نظر می‎رسد روند ساخت Dragon Age 4 با مشکلاتی نیز همراه باشد. آقای «مت گلدمن» (Matt Goldman)، اخیراً استدیوی BioWare را ترک نمود. پاندمی کویید 19 نیز تاثیرات منفی بر روند ساخت بازی گذاشته و قطعاً تاخیرهایی در روند ساخت، ایجاد نموده است. با این که استدیوی BioWare گزارشی دقیق از روند ساخت بازی منتشر نکرده، اما مسائل ذکر شده، به طور قطع مراحل توسعه را تحت تاثیر قرار داده‎اند. تاریخ انتشار قطعی آن مشخص نیست ولی در گزارشات مختلف، انتشار بازی برای سال 2023 برنامه ریزی شده است. مشخص نیست که مشکلات پیش آمده، باعث تاخیر بیشتر نشوند.

پلتفرم‎های مقصد Dragon Age 4 نیز هنوز مشخص نشده‎اند اما بر اساس شایعات، این اثر مخصوص نسل نهم بوده و خبری از نسخه‎های نسل هشتمی نخواهد بود. تا به این لحظه، می‎دانیم که شخصیت Solas, the Dread Wolf در بازی حضور داشته و بازی در منطقه‎ای به نام Tevinter روایت خواهد شد. احتمال حضور آن در مراسم The Game Awards 2021 بسیار کم است اما با این حال، طرفداران قطعاً منتظر اخبار جدید می‎مانند.

بیشتر بخوانید :  دانلود بازی Raji An Ancient Epic برای PC

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`