دانلود بازی To the Moon برای Switch
دانلود بازی To the Moon برای Switch

دانلود بازی To the Moon برای Switch

بازی To the Moon برای Switch عنوانی در سبک نقش آفرینی و ماجراجویی میباشد. این بازی توسط استودیوی بازی سازی Freebird Games توسعه یافته و توسط همین استودیو به صورت مستقل نیز منتشر شده. بازی در تاریخ 1 نوامبر سال 2011 برای پلتفرم‌های Nintendo Switch, Android, iOS, Microsoft Windows, Linux, macOS منتشر شد. این عنوان موفق به کسب میانگین نمرات 84 شده است .

نوین اسپات اولین و بزرگترین مرجع دانلود بازی نینتندو سوییچ با لینک مستقیم؛

NSP | Update v1.8

اطلاعات کلی بازی To the Moon :

 

سازمان Sigmund Corp موفق به خلق یک تکنولوژی شده است که می‌تواند در خاطرات انسان‌ها دست برده و آن‌ها را تغییر دهند. این سازمان از این تکنولوژی استفاده می‌کند تا مردمی که بر بالین مرگ افتاده‌اند را به آرزوهای دوران جوانیشان برساند، البته تنها در رویاهایشان. داستان اصلی بازی To the Moon برای Switch روایت‌گر دو دانشمند و کارمند شرکت مذکور است که مامور می‌شوند تا وارد خاطرات پیرمرد در حال مرگی شوند و او را به آخرین آرزویش که سفر به ماه می‌باشد، برسانند. بازی پس از ورود به خاطرات پیرمرد به صورت معکوس از دوران پیری وی تا کودکی‌اش روایت می‌شود و با هر مرحله‌ای که پیش می‌روید، بخشی از سوالات گنگ و مبهمی که در خاطره پیشین برایتان پیش آمده بود، برطرف می‌شود و البته سوالات جدید مطرح می‌شوند.

رک و راست به شما بگویم بازی To the Moon برای Switch را نمیتوان یک بازی نامید. بهتر است اسم این عنوان را یک اثر هنری بنامید. حقیقتا نباید از این عنوان انتظار گیم پلی خاصی داشت. این بازی تمرکز فراوانی روی داستان، روایت قوی و موسیقی تاثیر گذار دارد. شما میتوانید داستان این عنوان را از جهاتی متفاوت و با طرز فکری متفاوت ببینید و هر بار چیز جدیدی یاد بگیرید. به غیر از بحث داستان که نمیتوان آن را در یک پست توضیح داد، به بخش موسیقی میرسیم. مطمئنا یکی از دلایل تاثیرگذار بودن این عنوان، موسیقی متن بی نظیرش است. این موسیقی جوری ساخته شده است که با احساسات شما بازی خواهد کرد. اگر از طرفداران عناوین مستقل هستید، تجربه بازی To the Moon برای Switch برای شما ضروری است.

بیشتر بخوانید :  دانلود بازی WarioWare: Get It Together برای Switch

تصاویر بازی:

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`