دانلود بازی The Falconeer Warrior Edition برای PS4
دانلود بازی The Falconeer Warrior Edition برای PS4

دانلود بازی The Falconeer Warrior Edition برای PS4

بازی The Falconeer Warrior Edition برای پلی استیشن 4 یک عنوان اکشن و ماجراجویی می‌باشد. این اثر توسط استودیوی Tomas Sala ساخته و کمپانی Wired Productions آن را منتشر کرده است.  این عنوان برای پلتفرم‌های Nintendo Switch, PlayStation 4 و PlayStation 5 ساخته شده و در تاریخ 5 آگوست 2021 عرضه گردیده است. این عنوان موفق به کسب میانگین نمرات 80 شده است.

نوین اسپات اولین و بزرگترین مرجع دانلود بازی پلی استیشن با لینک مستقیم؛

CUSA26401 | DUPLEX

برای نصب بازی نیاز به هک 9.00 دارید.

اطلاعات کلی از بازی The Falconeer Warrior Edition :

 

وارد دنیای خیالی Great Ursee شوید. دنیای عظیم که پایان آن مشخص نیست. در دنیا با دیگران بجنگید و برای جایگاه خود تلاش کنید. Great Ursee یک دنیای بسیار بزرگ با منابع بسیار غنی و مهم است. شما باید به این منابع و تکنولوژی ها برسید. ولی از آنجایی که چنین مکان مهمی هیچ وقت از چشم بقیه دور نمی ماند، سالیان سال است که توسط پنج حکومت اداره میشود و هر کدام قستمی از دنیای عظیم را برای خود ثبت کرده اند. متاسفانه در این دنیا هیچ صلحی بر قرار نیست و تمامی 5 حکومت با هم در جنگ هستند. حاکم اصلی و قدرتمندترین فرد این دنیا، Mancers نام دارد. او یک حاکم بی رحم است که بزرگترین قلمرو را دارد و به هیچ فردی نیز رجم نمیکند. بزرگترین نقطه ضعف Mancers بی رحمی او است. به دلیل بی رحمی او دارای دشمنان زیادی است که همه خواهان نابودی او هستند و شما میتوانید با این روش کار را برای Mancers سخت کنید.

بیشتر بخوانید :  دانلود بازی Slender: The Arrival برای Switch

این روش برای تمامی قلمروها صدق میکند. قوی ترین قلمرو که توسط Mancers اداره میشود، دارای دشمنان زیادی است و این نقظه ضعف آن است. تمامی قلمروهای دیگر نیز دارای نقطه ضعف هایی هستند که در مسیر طولانی و سختی که پیشرو دارید خواهید فهمید، مهم این است که از آن ها به خوبی استفاده کنید. گیم پلی بازی تماما در آسمان جریان دارد و شما سوار بر یک پرنده خاص، باید دیگر دشمنان خود را از بین ببرید. بازی دارای گیم پلی بسیار خاصی است که تا بحال شبیه آن را ندیده اید و مسلما بعد تجربه ای کوتاه، عاشق آن خواهید شد.

تصاویر بازی:

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`