دانلود بازی Surviving Mars Opportunity برای PC

دانلود بازی Surviving Mars Opportunity برای PC

بازی Surviving Mars Opportunity یک عنوان در سبک استراتژی است که توسط استدیو Haemimont Games تولید و توسط کمپانی Paradox Interactive در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۱۸ عرضه شده است. این عنوان در سبک استراتژی و شهرسازی قرار دارد و شما را به چالش ساخت کلونی از انسان‌ها بر روی سیاره سرخ مریخ می‌کند. این عنوان موفق به کسب میانگین نمرات 76 شده است ؛ شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

نوین اسپات اولین و بزرگترین مرجع دانلود بازی برای کامپیوتر با لینک مستقیم؛

اطلاعات کلی بازی Surviving Mars Opportunity :

این بازی جذاب و خاص عنوانی در سبک استراتژی است که توسط استدیوی Haemimont Games تولید شده است و کمپانی Paradox Interactive وظیفه انتشار آن را بر عهده داشته است. این عنوان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل‌های Microsoft Windows, MacOSX و GNU/Linux عرضه شده است. در این عنوان استراتژی بازی کننده به عنوان یک رهبر و شهرساز به چالش کشیده خواهد شد تا مردمی را نجات دهد که به این سیاه خطرناک قدم گذاشته اند تا چیز های جدیدی را کشف کنند. از کند و کاو در این سیاره گرفته تا پیدا کردن راز های بیگانگان، شما هر کاری می‌توانید در این سیاره انجاتم دهید. پس ساعت‌های بسیاری منتظر شما هستند تا در این بازی صرف ساخت شهر ها و تمدن ها بشود.

داستان و نمرات بازی Surviving Mars Opportunity :

داستان این بازی جذاب به نوعی روایت‌گر آینده‌ای است که ممکن است برای انسان‌ها اتفاق بیفتد. در این بازی، شما رهبر جمعی از انسان‌ها هستید که وظیفه شما رهبری آنها و ساخت خانه و محل سکونت برای آنها است. چالش شما پیدا کردن منابع زندگی مانند آب و اکسیژن است. مردم در سیاره مریخ به شکل کلونی زندگی خواهند کرد و شهر های وسیعی را درون هر کلونی می‌توان مشاهده نمود. بازی سوروایوینگ مارسز از طرف منتقدین نمره خوبی را کسب کرده است. این عنوان در وبسایت Metacritic نمره متای ۷۷ را کسب کرده است که برای این عنوان مستقل یک نمره ایده آل به حساب می‌آید. مجله PC Gamer به این عنوان نمره ۸ از ۱۰ را اعطا کرده است. وب‌سایت Windows Central به این عنوان نمره ۴٫۵ از ۵ را اعطا کرده است. همچنین این عنوان موفق به کسب جایزه‌ی Public Choice از طرف کاربران این وب‌سایت نیز شده است. این بازی یک عنوان تمام عیار در سبک استراتژی به شما می‌آید. این عنوان به شکل رایگان پس از چندین ماه آپدیت‌هایی را دریافت می‌کند که بیشتر محتویاتی را به بازی‌ها اضافه می‌کنند. این عنوان به تازگی آپدیتی را تحت عنوان Opportunity دریافت کرده است که قابلیت‌های بسیاری را به بازی اضافه کرده و باگ های زیادی را فیکس کرده است. همچنین این عنوان از ماد ها نیز پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید به راحتی ماد های ساخته شده توسط کاربران را از Steam Workshop دریافت کنید.

بیشتر بخوانید :  گزینه‌های شخصی سازی سلاح‌ها در Call of Duty: Modern Warfare

تصاویر بازی :

شما می‌توانید بازی Surviving Mars Opportunity برای PC را از نوین اسپات دانلود کنید.

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`