Hellblade: Senua's Sacrifice
بازی Hellblade Senua's Sacrifice

دانلود بازی Hellblade Senua’s Sacrifice برای PC

بازی های مرتبط

دانلود بازی Hellblade Senua’s Sacrifice برای PC

بازی Hellblade Senua’s Sacrifice برای پلتفرم‌های PS4 و رایانه‌های شخصی در ۸ آگوست سال ۲۰۱۷ توسط استودیو Ninja Theory به صورت مستقل عرضه شد. سبک این عنوان اکشن و ماجرایی میباشد و درون‌مایه هایی نیز از عناصر دارک فنتزی دارد. بازی Hellblade Senua’s Sacrifice توسط موتور گرافیکی قدرتمند Unreal Engine 4 توسعه یافته و سازندگان آن تاکید دارند با اینکه بازی Hellblade Senuas Sacrifice یک بازی مستقل است اما تماما از استانداردهای یک بازی AAA پیروی میکند. داستان بازی بیشتر در توهمات شخصیت اصلی بازی یعنی سنوا (Senua) رخ میدهد و براساس روانی که در واقعیت نیز وجود دارد میباشد. این عنوان موفق به کسب میانگین نمرات 83 شده است ؛

نوین اسپات اولین و بزرگترین مرجع دانلود بازی برای کامپیوتر با لینک مستقیم؛

داستان بازی Hellblade Senua’s Sacrifice :

داستان به ۷۰۰ سال قبل از میلاد برمیگردد. زمان و مکان‌های وقوع این عنوان ترکیبی از دنیای مردگان یا جهان زیرین (Underworld) که همان جهنم و برزخ در دنیای اسلام است و در اتفاقات این اثر نقش دارد؛ هل هایم (Helheimr) که به تاریخ اسکاندیناوی برمیگردد که در علم کیهان شناسی نورث یکی از نه بخش عالم هستی میباشد! این مکان هشتمین طبقه‌ی این عالم میباشد و جزو تاریک‌ترین و سردترین مناطق است و جایی است که مردگان در آن زندگی میکنند؛ در تاریخ هل هایم نوشته شده اگر کسی حتی خدایان نیز پا به هل هایم بگذارند، دیگر نمیتوانند از آن خارج شوند و تاابد در آنجا خواهند ماند! از طرفی دیگر نباید نقش اسایر اسکاندیناوی یا همان Norse Mythology را نیز کنار گذاشت که مربوط به وایکینگ ها میباشند. همچنین اساطیر سلتیک یا همان Celtic Mythology که مبنی بر چند خدایی قوم Celt میباشد و در عصر آهن رخ میدهد را نیز باید در نظر گرفت. تمام این نکات شاید نصف عناصری که در داستان بازی Hellblade Senuas Sacrifice بکار رفته نیز نمیباشد که واقعا بسیار جای تحسین دارد. در کنار تمام این نماد گرایی‌ها و اسطوره شناسی‌ها بر روی بیماری روانی سنوا در بازی Hellblade Senuas Sacrifice نیز بسیار کار شده و دقیقا مانند کسانی که در واقعیت از این بیماری رنج میکشند، روایت شده است.

بیشتر بخوانید :  حجم نسخه ایکس باکس وان Call of Duty: Black Ops 4 مشخص شد

گیم‌پلی بازی Hellblade Senua’s Sacrifice :

گیم‌پلی بازی همانطور که در بالا اشاره شد قالب کلی بازی اکشن و ادونچر میباشد، ولی وجود عناصر دارک فنتزی و Hack & Slash را در بازی نیز نباید نادیده گرفت. مراحل بازی خطی است، اما محیط‌‌های نسبتا بزرگی در اختیار شما میگذارد. دشمنان بازی چون در توهمات سنوا شکل میگیرند، طبق منطق و انتظار نباید تفاوت آنچنانی داشته باشند و این گونه نیز میباشد. دشمنان از بسیاری جهات شبیه هم هستند و فقط سطح مقاومت آنها در مقابل ضربات شما کمتر یا بیشتر میباشد و ممکن است سطح کومبوهای آنان مقداری متفاوت باشد. در بازی همانند بسیاری از بازیها باس نیز وجود دارد و برای شکست آنها میبایست استراتژی های فراوانی به کار ببرید. سطح مبارزات بازی بسیار شبیه عنوان The Witcher هست، پری کردن و جاخالی دادن بسیار شبیه عنوان The Witcher میباشد.

گرافیک بازی Hellblade Senua’s Sacrifice :

گرافیک بازی در یک کلام فوق العاده میباشد! به لطف موتور گرافیکی Unreal Engine 4 شما با مناظر و محیط‌های فوق العاده ای روبرو میشوید. در یک مصاحبه‌ای که با سازندگان بازی شده بود، گفته بودند تاکید آن‌ها بر روی رنگ های قهوه‌ای و خاکستری است تا هرچه بیشتر بتوانند حس اصلی بازی را به گیمرها منتقل کنند. البته تاکید بسیاری هم داشتند که فیزیک شخصیت سنوا را جوری بسازند که بازی Hellblade Senua’s Sacrifice هیچگونه کمبود گرافیکی نداشته باشد. چهره‌ی سنوا بسیار واقع گرایانه میباشد و جزو بهترین موشن کپچرهای چهره در کنار عناوینی همچون L.A. Noire و The Last of Us نیز میباشد.

شما می‌توانید بازی Hellblade Senua’s Sacrifice برای PC را از نوین اسپات دانلود کنید.

مشاهده گالری تصاویر بازی

بیشتر بخوانید :  توضیح سازندگان سایبرپانک ۲۰۷۷ درباره ابعاد روانشناسی بازی

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`