دانلود تمام مادهای بازی God of War

دانلود تمام مادهای بازی God of War

بازی های مرتبط

تمام مادهای بازی God of War برای کامپیوتر را قرار است در این پست جامع ببینید. هنوز یک روز از انتشار این عنوان شاهکار برای پلتفرم PC نگذشته، ولی تعداد زیادی ماد برای این عنوان منتشر شده و در آینده نیز تعداد این مادها بیشتر هم میشود. این پست همواره بروز میشود و بهترین مادهای بازی God of War را با آموش نصب در اختیارتان میگذارد. بازی God of War برای کامپیوتر عنوانی در سبک نقش هک اند اسلش و ماجراجویی می‌باشد. این اثر توسط استودیوی بازی سازی Santa Monica Studio توسعه یافته و توسط کمپانی Sony Interactive Entertainment نیز به انتشار رسیده است. بازی در تاریخ 9 جولای سال 2020 منتشر شده و پلتفرم‌ های مبدا بازی PlayStation 4 و Microsoft Windows می‌باشند. این عنوان موفق به کسب میانگین نمرات 93 شده است.

در حال حاضر تعداد ماد برای خدای جنگ 2018 منتشر که بیشتر آن ها مربوط به مسائل گرافیکی هستند. تمامی مادهای زیر، با لینک دانلود – آموزش نصب – تصاویر ماد برایتان قرار خواهد گرفت. دقت داشته باشید اگر تصمیم دارید مادهای گرافیکی را نصب کنید، حتما باید سخت افزار قوی داشته باشید. البته نگران نباشید، اگر ماد گرافیکی نیاز به سخت افزار قوی داشته باشد، در متن ذکر میشود.


دانلود ماد Clear Fantasy Reshade Preset – ساخته شده توسط adireron – نیاز به سخت افزار با قدرت متوسط

آموزش نصب ماد Clear Fantasy Reshade Preset :

این ماد چه در نسخه اورجینال استیم و چه در نسخه کرک شده قابل اجرا است. کافی است فایل را دانلود کنید، آن را اکسترک کنید و فایل Clear Fantasy.ini را به محل نصب بازی خود انتقال. فایل باید جایی قرار بگیرد که فایل اجرایی exe بازی آنجا است. بعد از انتقال وارد بازی و شپس دکمه Home کیبورد را بزنید و از آنجا گزینه Clear Fantasy Reshade Preset.ini انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید :  دانلود بازی Syberia 3 برای Switch

تصاویر ماد Clear Fantasy Reshade Preset :


دانلود ماد Kratos No Eyebrows No Beard – ساخته شده توسط Poponos – قابل اجرا در همه سیستم ها

آموزش نصب ماد Kratos No Eyebrows No Beard :

این ماد چه در نسخه اورجینال استیم و چه در نسخه کرک شده قابل اجرا است. کافی است فایل را دانلود کنید، آن را اکسترک کنید و تمام محتویات فایل دانلود شده را به محل نصب بازی خود انتقال دهید. فایل باید جایی قرار بگیرد که فایل اجرایی exe بازی آنجا است.

تصاویر ماد Kratos No Eyebrows No Beard :

دانلود تمام مادهای بازی God of War


دانلود ماد Invisible Armor – ساخته شده توسط DisablePP و Trollaxethrowerr- قابل اجرا در همه سیستم ها

آموزش نصب ماد Invisible Armor :

این ماد چه در نسخه اورجینال استیم و چه در نسخه کرک شده قابل اجرا است. کافی است فایل را دانلود کنید، آن را اکسترک کنید و تمام محتویات فایل دانلود شده را به محل نصب بازی خود انتقال دهید. فایل باید جایی قرار بگیرد که فایل اجرایی exe بازی آنجا است. دقت داشته باشید بعد از اکسترک شما پوشه 1 و 2 دارید. اول تمام محتوای پوشه 1 را به محل نصب انتقال دهید و سپس تمام محتوای پوشه 2 را به محل نصب بازی انتقال دهید. با نصب ماد 1 زره دست کریتوس از بین میرود و با نصب ماد 2 زنجیر و پارچه پیچیده شده دور دست کریتوس هم ناپدید میشود.

تصاویر ماد Invisible Armor :

پست همواره بروزرسانی می‌شودمادهای درخواستی قرار میگیردفایل ها دارای پسورد میباشند.

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

1 دیدگاه
امین

سم های جدید خخخخخخخخخخخخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`