Donkey Kong
Donkey Kong

گزارش:‌ نینتندو برنامه‌های بسیاری برای فرنچایز Donkey Kong دارد

هنگامی که کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد، شاهد رونمایی از بازی‌های مختلفی برای این کنسول بودیم. کمپانی نینتندو تا به امروز موفق شده تا به خوبی از این کنسول پشتیبانی کند و بازی‌های مختلفی از فرنچایز‌های محبوبش را برای نینتندو سوییچ منتشر نماید. اما جای Donkey Kong در این میان، بسیار خالی است. سالهاست که دیداری با این مجموعه نداشته‌ایم. به تازگی شایعاتی منتشر شده که خبر از در دست ساخت بودن قسمت جدیدی از دانکی کنگ را می‌دهد. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

آخرین دیدار ما با مجموعه‌ی دانکی کونگ به سال ۲۰۱۴ باز می‌گردد. پیش از آغاز مراسم E3 2021 ، گزارشاتی در خصوص رونمایی از نسخه‌ی جدید این مجموعه به گوش رسید که هیچ کدام از آن ها به حقیقت نپیوستند.

به تازگی یکی از اینسایدر‌های نینتندو با نام کاربری Zipo مدعی شده که عدم معرفی نسخه‌ی جدید Donkey Kong در مراسم مذکور، به معنای در دست ساختن بودن نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه نیست. وی مدعی شده که نینتندو قصد دارد تا نقش دانکی کنگ را در سال‌های آینده و همچنین در رسانه‌های مختلف، پررنگ تر کند. طبق آخرین شایعات، نسخه‌ی جدید از مجموعه‌ی دانکی کنگ، به مدت سه سال است که برای نینتندو سوییچ در دست ساخت بوده. به نظر می‌رسد که این عنوان معرفی نشده، آغاز جدیدی برای فرنچایز مذکور باشد .

اگر این گزارشات حقیقت داشته باشند، سال‌های فوق‌العاده‌ای در انتظار طرفداران دانکی کنگ وجود دارد. قدمت این مجموعه بسیار بالاست و بازی کنندگان قدیم و جدید، خاطرات فوق العاده‌ای را با آن رقم زده‌اند. با وجود اینکه زیپو به منزله اینسایدری شناخته شده و معتبر به شمار می‌رود و اکثر اظهاراتش صحیح بوده اند، باز هم بهتر است که این مطلب دار در حد شایعه در نظر بگیریم و منتظر اطلاعات تکمیلی و رسمی از سمت کمپانی نینتندو باشیم.

متاسفانه هنوز هیچ‌گونه شایعه و یا اطلاعاتی در خصوص تاریخ انتشار نسخه‌ی جدید Donkey Kong منتشر نشده است. به هرحال تمام اطلاعات مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات، پوشش داده می‌شود. مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید ‌

بیشتر بخوانید :  حالت بتل‌رویال Call of Duty بعدی برای نینتندو عرضه خواهد شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`