حمایت مالی

 ما همیشه سعی کردیم تمامی خدمات و امکاناتمون رو بدون تبلیغات و به صورت رایگان به شما عزیزان عرضه کنیم. انچه در سایت اتفاق افتاده و می افتد تماما نتیجه علاقه همه همکاران ما در این سایت می باشد. اگر دوست دارید نقطه نو همچنان با قدرت به فعالیت خودش ادامه دهد و دوست دارید در هزینه های سنگین سرورها و نگهداری سایت ما رو همراهی کنید، میتونید با پرداخت مبلغی (هر چقدر که دوست دارید و در توانتون هست) ما رو یاری کنید. برای عزیزانی که از ما حمایت میکنند عنوان حامی اماده شده که بزودی توضیحاتی در مورد ان ارائه می گردد.

 لطفا پس از پرداخت ، در صورت تمایل از قسمت تماس با ما نام کاربری و ایمیل خود به همراه توضیحات (در صورت تمایل) برای ما ارسال نمایید.


تومان


حمایت مالی یا Donation (دونِیشِن) یکی از روش های رایج تامین نیاز های مالی برای افراد و یا موسسات مختلف است. این افراد و یا موسسات بدون دریافت هیچ هزینه ای خدمات خود را به صورت کاملا رایگان عرضه میکنند و یکی از روش های تامین نیاز های مالی برای این افراد یا موسسات دریافت حمایت های مالی از طرف مخاطبان خود است، که این عمل بطور کاملا داوطلبانه توسط مخاطبان انجام میگیرد. بعنوان مثال میتوان به فردی اشاره کرد که فعالیت های این شخص در جهت سرگرم کردن مخاطبان خود است و به دلیل اینکه محتوای تولیدی بطور کاملا رایگان توسط این شخص ارائه شده  و باعث سرگرم شدن و لذت بردن مخاطب شده است، مخاطبان وی در صورت تمایل مبالغی را بعنوان حمایت مالی به وی هدیه میکنند.
`