Diablo IV

اطلاعات جدیدی از بازی Diablo 4 منتشر شد

بازی های مرتبط

شرکت Blizzard، هر فصل، اطلاعات و مشخصات جدیدی از روند پیشرفت توسعه بازی Diablo IV منتشر می‎کند و قسمت‎های مختلف بازی را توصیف می‎کند. با توجه به نزدیک شدن به پایان فصل پاییز، اطلاعات جدیدی در مورد سلاح‎ها، قدرت‎های افسانه‎ای و ارتقاء شخصیت در این بازی منتشر شد. علاوه بر این موارد، تصاویری نیز در دسترس قرار گرفته‎اند که نشان می‎دهند کیفیت بصری Diablo 4 در چه سطحی بوده و بازیکنان باید انتظار چه چیزی را داشته باشند. هنوز هم تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی اعلام نشده است. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در این بازی، پیدا کردن زره‎ها و وسایلی که می‎خواهید، نسبت به نسخه‎های قبلی منطقی‎تر شده است. با کشتن برخی دشمنان خاص، آیتم‎های خاصی را به دست خواهید آورد. برای مثال، با کشتن دزدها آیتم‎هایی چون تیر و کمان، گرز، چکمه و … خواهید گرفت. خود دزدان از این تجهیزات استفاده می‎کنند پس منطقی است که با کشتن‎شان، همین تجهیزات را به دست آورید. برخی از وسایلی که در محیط بازی پیدا خواهید کرد، ویژگی +Skill Rank دارند. با استفاده از آیتمی که این ویژگی را داشته باشد، یا می‎توانید مهارتی را به دست آورید که نداشتید و یا یکی از مهارت‎های در حال حاضرتان را تقویت کنید.

آیتم‎های Legendary و Unique نیز در بازی وجود خواهند داشت و درست مانند نسخه‎های گذشته، ممکن است قدرت‎های افسانه‎ای به همراه داشته باشند. ممکن است آیتمی را به دست آورید که قدرتی بسیار کاربردی داشته باشد. از طرف دیگر، ممکن است علاقه‎ای به خود آن آیتم نداشته باشید. در این نسخه، می‎توانید به سراغ Occultist رفته و از خدمات او استفاده کنید. وی می‎تواند کاری کند که قدرت افسانه‎ای آیتم را حفظ کنید ولی خود آیتم را از بین خواهد برد و به نوعی این دو را جدا خواهد کرد. پس از نابود شدن آیتم، می‎توانید این قدرت را به آیتم دیگری که در سطح Legendary است، انتقال دهید.

بیشتر بخوانید :  صحنه‌ی پایانی The Last of Us Part II صداگذاران را به گریه واداشته است

مسئله دیگری که در مورد آن بحث شد، Paragon Boards می‎باشد. این صفحه، در واقع درخت مهارت‎ها در بازی Diablo 4 خواهد بود که بعد از رسیدن به سطح 50 در دسترس قرار می‎گیرد. این صفحه‎ها، بسیار بزرگ و پیچیده بوده و گفته شده بازیکنان می‎توانند چندین صفحه را به یکدیگر پیوند دهند! در زیر، می‎توانید تصویری که از یکی از این صفحات منتشر شده را بررسی کنید.

کاشی‎های معمولی، افزایش قدرتی کوچک اما موثر ارائه می‎دهند. تعداد زیادی از این کاشی‎های معمولی در Paragon Board وجود دارد و بیشتر نقش ارتباطی میان کاشی‎های دیگر را ایفا خواهند کرد. پس از آن، نوبت به کاشی‎های جادویی می‎رسد. این کاشی‎ها، حالت خوشه مانندی داشته و فواید بیشتر و متنوع‎تری برای بازیکن دارند. تعداد آنان از کاشی‎های معمولی کمتر می‎باشد. پس از آن، نوبت به کاشی‎های شش ضلعی و کمیاب می‎رسد. این کاشی‎ها، توانایی‎های بازیکن را تا حد قابل توجهی افزایش خواهند داد. این کاشی‎ها می‎توانند به نوعی، هدف پیشروی برای بازیکنان ماهر و کار کشته باشند که کاشی‎های معمولی و جادویی را پشت سر گذاشته و در نهایت، به یکی از این کاشی‌‎های شش ضلعی برسند. بعد از کاشی‎های شش ضلعی، نوع دیگری کاشی در این صفحات یافت می‎شوند که مربعی بوده و کاشی‎های افسانه‎ای نام دارند. بعد از به پایان رساندن اولین صفحه، هر کدام از صفحه‎های بعد که به آن دسترسی پیدا خواهید کرد، یک کاشی افسانه‎ای خواهند داشت. با فعال کردن این کاشی‎ها، یک قدرت افسانه‎ای جدید به بازیکن اهدا می‎شود. علاوه بر کاشی‎ها، بعضی قسمت‎ها در Paragon Board وجود دارند که به رنگ قرمز هستند. در این قسمت‎ها، می‎توانید یک Glyph را قرار دهید. این آیتم را در Sanctuary می‎توانید پیدا کنید. با استفاده از آن، صفحه‎تان دچار تغییراتی شده و بر روی کاشی‎هایی که در اطرافش هستند، تاثیر خواهد گذاشت.

بیشتر بخوانید :  Splinter Cell جدید توسط فروشگاه گیم استاپ لو رفت

علاوه بر جزئیات فوق، اطلاعاتی در مورد نحوه مبارزات در این بازی و نیز جلوه‎های بصری آن، در قالب چندین ویدئو منتشر شدند.

بازی Diablo IV برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی، به طور رسمی معرفی شده است. با این حال، تاریخ انتشار قطعی و مشخصی ندارد. حتی تاریخ انتشار حدودی آن نیز اعلام نشده است. علاوه بر پلتفرم‎های ذکر شده، این اثر ممکن است بر روی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز در دسترس قرار بگیرد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`