Diablo II: Resurrected
مشکلات Diablo II: Resurrected

مشکلات Diablo 2 Resurrected همچنان ادامه دارند

بازی های مرتبط

با وجود این که چندین هفته از انتشار این اثر می‎گذرد، مشکلات Diablo 2 Resurrected هنوز  رفع نشده و همچنان کاربران زیادی درگیر هستند. عرضه این بازی، با مشکلات فنی زیادی همراه بود. از بزرگ‎ترین و آزار دهنده‎ترین این مشکلات، می‎توان به مشکلات سرور و وصل شدن کاربران اشاره کرد که عده زیادی را درگیر نموده است. باگ‎ها نیز در گوشه و کنار بازی بودند و می‎شود گفت این عنوان، در زمان عرضه، تقریباً غیر قابل بازی بود! خوشبختانه آپدیت‎هایی برای عرضه برخی از مشکلات ارائه شدند اما به نظر می‎رسد سرورها هنوز هم مشکلاتی دارند. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در انجمن‎های شرکت Blizzard، کاربران زیادی شکایت‎هایی مبنی بر مشکلات Diablo 2 Resurrected بیان کرده‎اند. هفته گذشته، سرورهای Diablo II: Resurrected برای تعمیر از دسترس خارج شد. به نظر می‎رسد این تعمیرات نیز فایده چندانی نداشتند زیرا کاربران، همچنان گزارشاتی در مورد عدم ارتباط با سرور، ارائه می‎دهند و این مشکل، از اصلی‎ترین و آزاردهنده‎ترین ایرادات این بازی به شمار می‎رود.

حساب توییتر رسمی شرکت Blizzard با پخش اطلاعیه‎ای، ابتدا ذکر نمود که در حال بررسی مشکلات هستند و ظرف چند ساعت آینده، اقدام به رفع عیب‎ها می‎نمایند. پس از شش ساعت، توییتی دوباره از این اکانت منتشر شد که خبر از رفع ایرادهای مربوط به وصل شدن به سرور را میداد.

به نظر می‎رسد پس از مشکلات متعدد، این کمپانی هنوز هم آن طور که باید، عمل نمی‎کند. قطعا این مشکلات، با افزایش ظرفیت سرورهای بازی قبل از عرضه، قابل رفع بود. علی رغم ایرادات فنی که گریبان Diablo II: Resurrected را گرفته‎اند، این اثر عنوانی ارزشمند بوده و با نقدهای قابل قبولی نیز روبرو شد. همانطور که می‎دانید، عنوان Diablo II: Resurrected چندی پیش برای پلتفرم‎های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، رایانه‎های شخصی و نینتندو سوئیچ منتشر شد. هم اکنون، علاقمندان می‎توانند برای دریافت بازی بر روی پلتفرم مورد نظر خود، اقدام نمایند. البته شاید صبر بیشتر برای حل کامل مشکلات فنی، تصمیم بهتری باشد.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر سینماتیک بازی Gwent: The Witcher Card Game

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`