Diablo III
Diablo 3

شروع سیزن شانزدهم Diablo 3 در ۲۸ دی ماه

بازی های مرتبط

بدون شک یکی از قدیمی‌ترین و برترین عناوین بازی‌های نقش آفرینی فرنچایز دیابلو می‌باشد. در آخرین اخباری که  از دنیای بازی‌‌های کامپیوتری منتشر شد٬ خبر از عرضه‌ی سیزن جدید بازی Diablo 3 داده شد. این ۱۶ امین فصلی است که بلیزارد برای بازی‌کنندگان خود در نظر گرفته. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

نسبت به دیگر عناوین چند نفره Diablo 3 از دوام خاصی برخوردار است. شاید فرمول جادویی این بازی است که هنوز بازی‌کنندگان آن را حفظ کرده. به هر حال شانزدهمین سیزن یا فصل این بازی در شرف آغاز شدن است. اما توضیح مختصری در مورد سیزن‌های دیابلو اضافه کنم. سیزن‌ها و یا همان فصل‌های بازی دیابلو ۳ برای جمع آوری آیتم‌ها و زره‌های مختلف و مخصوص برگزار شده و به بازی‌کنندگان امکان ساخت هیرو‌های فصلی و جع آوری آیتم‌های ویژه را می‌دهد. شانزدهمین فصل بازی در تاریخ ۲۸ دی ماه سال جاری عرضه می‌شود. از ویژگی‌های فصل جدید می‌توان اضافه شدن قابلیت حلقه‌ی Royal Grandeur به بازی کنندگان سیزن شانزدهم اشاره کرد. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که قابلیت این حلقه چیست. این حلقه می‌تواند تعداد ست آیتم‌های شخصیت شما را تا ۱ عدد کاهش بدهد. یعنی اگر در گذشته مجبور به پوشیدن هر ۶ قطعه‌ی یک ست بودید٬ با استفاده از این حلقه برای برخورداری کامل از تمام ویژگی‌های زره٬ تنها به استفاده‌ی ۵ قسمت نیازمند خواهید بود.

همچنین با شرکت در سیزن ۱۶ام می‌توانید از ست جدیدی که در این فصل ارائه می‌شود برخوردار شوید. قابل توجه است که هر فصل ست‌ها و آیتم‌های مخصوص خود را داشته و پس از اتمام فصل دیگر قادر به تهیه آن نخواهید بود. به نظر می‌رسد که بهترین ست کلاس demon hunter در حال تغییر است. همان‌طور که قبل‌تر ذکر شد٬ سیزن شانزدهم از تاریخ ۲۸ دی ماه سال جاری تا ۲۹ بهمن قابل دسترسی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر از کمپانی بلیزارد به اینجا مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: معرفی بازی Guardians of the Galaxy

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`