Diablo III
بازی Diablo 3 شرکت بلیزارد به کنسول ترکیبی نینتندو سوئیچ می آید

بازی Diablo 3 برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد

بازی های مرتبط

پس از انتشار شایعات متعدد Blizzard Entertainment امروز خبر از انتشار بازی Diablo 3 برای کنسول نینتندو سوئیچ را داده است. عنوانی که خبر آن مدتها شایعه شده و تاکنون توسط بلیزارد تایید یا تکذیب نشده بود. به گفته این شرکت بازی Diablo 3: Aternal Collection با بسته‌های الحاقی Reaper of Souls و Rise of the Necromancer با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار اواخر سال ۲۰۱۸ برای نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

نقش آفرینی محبوب بلیزارد در راه سوئیچ

بلیزارد می‎گوید نسخه سوئیچ Diablo 3 با آیتم‌های منحصربفردی برای بازیکنان همراست. تمامی این آیتم‌ها براساس The Legend of Zelda هستند که مجموعه‌ای لباس، سلاح و برخی دیگر را در برمی‌گیرد.

در باقی ویژگی‌ها Diablo 3: Aternal Collection تفاوتی با نسخه اصلی شش سال قبل خود ندارد. بازیکنان در این عنوان باید به دنیای جهنمی وارد شده و به نابودی اهریمنان بپردازند. Diablo 3 به شکل چندنفره آنلاین همراه با دوستان روی کنسول نینتندو سوئیچ قابل انجام است. در حالت چندنفره می‌تواند بیش از چهار بازیکن را در برگرفته که همزمان به انجام بازی می‌پردازند.

محتوا Diablo 3: Aternal Collection بسیار متعدد است که باید به بخش کامل کمپین ، حالت Adventure ، هفت کلاس کارکتری و چندی در کنسول نینتندو سوئیچ اشاره کرد. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت Diablo مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :  شایعه: Fallout: New Vegas 2 در دست ساخت قرار دارد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`