Diablo II: Resurrected
Diablo 2

گزارش: روند توسعه‌ی ریمیک Diablo 2 بسیار جدی‌تر شده است

بازی های مرتبط

در روز گذشته متوجه شدیم که استودیوی Vicarious Visions به کمپانی blizzard پیوست. این خبر به صورت رسمی توسط کمپانی اکتیویژن اعلام شد. به تازگی گزارش معتبری در خصوص ادامه‌ی روند ساخت ریمیک Diablo 2 منتشر شده است. پس اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

دیابلو 2 همواره به عنوان یکی از برترین بازی های نقش آفرینی صنعت بازی‌های ویدیویی، شناخته می‌شود. بسیاری از بازی کنندگان سالخورده و قدیمی، خاطرات ریز و درشتی را با این عنوان رقم زده‌اند و ریمیک کردن این بازی می‌تواند لطف بسیار بزرگی در حق آنها باشد. همچنین بازی کنندگان جدید نیز می‌توانند به تجربه‌ی دیابلو دو بپردازند و بیشتر با این اثر جاوید آشنا شوند. به تازگی گزارشی از سمت جیسون شرایر، یکی از دست اندرکاران نشریه‌ی بلومبرگ، منتشر شده که از روند توسعه جدی بازسازی نسخه دوم دیابلو خبر می‌دهد.

بر اساس توییت‌های ایشان، تیم اول بلیزارد بر روی پروژه‌ی ریمیک Diablo 2 فعالیت می‌کرد. به هر حال این تیم در تابستان گذشته تمام تمرکز خود را بر روی توسعه دیابلو چهارم معطوف نمود. حال تیم سوم بلیزارد مشغول توسعه‌ی ریمیک دیابلو ۲ می‌باشد . همچنین استدیوی Vicarious Visions نیز در این امر کمک خواهد کرد.

مدت زمان بسیار زیادی است که شایعات و گزارشات بسیاری در خصوص ریمیک دیابلو 2 به گوش می‌رسد اما متاسفانه کمپانی بلیزارد هنوز خبری رسمی مبتنی بر در دست ساخت بودن این بازسازی منتشر نکرده است. در سال ۲۰۱۷ بود که آگهی تبلیغاتی جنجالی بلیزارد، سبب شعله ور شدن شایعات مربوط به بازسازی دیابلو 2 شد. به هرحال بلیزارد بسیاری از بازی‌های قدیمی خود را بازسازی کرده و نوبتی هم که باشد، نوبت Diablo 2 است. قسمت بسیار بزرگی از PC Gamer های گرامی و با سابقه،‌ خاطرات شیرینی را با Diablo 2 رقم زده اند.

دقت داشته باشید که کمپانی بلیزارد بارها و بارها اظهار کرده که دیابلو ۴ ، شباهت‌های بسیار به دیابلو ۲ خواهد داشت. مدت‌هاست که از انتشار آخرین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی دیابلو ۳ می‌گذرد و بسیاری از طرفداران، از فرنچایز دور شده اند. انتشار ریمیک دیابلو ۲ ، می‌تواند به عنوان یک آماده سازی برای دیابلو ۴ قلمداد شود. امید است که این اتفاق رخ دهد.

اطلاعات بسیاری در خصوص آیتم ها و درخت قابلیت‌ها و پیشروی در Diablo 4 منتشر شد

تمام اطلاعات مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده می‌شود. همانطور که ذکر کردیم، هنوز خبری رسمی مبتنی بر در دست ساخت بودن ریمیک Diablo 2 منتشر نشده است . مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Diablo 4 از آخرین اخبار،‌ تریلرها، نقد و بررسی‌ها، ‌و .. مربوط به آن آگاه شوید

بیشتر بخوانید :  نظر خالق God of War راجع به آخرین نسخه‌ی این فرنچایز

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`