Diablo IV
Diablo ۴

اطلاعات جدیدی در خصوص Diablo ۴ منتشر شد

بازی های مرتبط

موضوع اینجاست که اکشن های نقش آفرینی ایزومتریک بسیاری در بازار وجود دارند اما هم بنده و هم شما می دانیم که هیچ کدام از آن ها رنگ و حال و هوا و کیفیتِ مجموعه دیابلو را ندارند. در رویداد بلیزکان ۲۰۱۸ بود که سرانجام کمپانی بیلیزارد تصمیم گرفت تا از Diablo ۴ رونمایی کند. تمام مخاطبان و طرفداران قدیمی این فرنچایز، که مدت ها بود انتظار نسخه جدیدی را می کشیدند، هیجان زده شدند. تا به امروز اطلاعات بسیار زیادی در خصوص این عنوان منتشر شده اما دنیای دیابلو ۴ آنقدر بزرگ و عظیم است که انتشار تمام اطلاعات مربوطه، مدت زمان بسیار زیادی نیازمند است. به هرحال خبر خوبی برای طرفداران دیابلو ۴ داریم. به تازگی موج اطلاعات جدیدی در خصوص دنیای بازی و حضور المان های چند نفره در آن، منتشر شده است. هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای عرضه Diablo ۴ اعلام نشده اما کمپانی بلیزارد اعلام داشته که تا عرضه رسمی و کامل، مدت زمان زیادی باقی مانده است. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه به همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بهتر است که به سراغ اطلاعات منتشر شده رویم. در ابتدا باید اظهار داشت که Diablo ۴ روایت متفاوت تری را در پیش گرفته تا بتواند قابل قبول تر از گذشته، به مخاطبان ارائه شود. تمام کات سین ها به صورت Real Time ساخته شده اند. بدین ترتیب تمام تغییراتی که در طول بازی بر روی شخصیت شما اعمال می‌شود (از جمله تغییر تجهیزات و زره ها) درکات سین ها مشخص خواهند شد. توسعه دهندگان تمرکز بسیار زیادی برای ساختِ جلوه های بصریِ بر جزئیات داشته اند.

موضوع حائز اهمیت دیگر، توانایی زوم کردن دوربین بر روی شخصیت اصلی است. بدین ترتیب مکالمه با NPC ها جذابتر خواهد شد. در ادامه کمپانی بلیزارد در خصوص المانهای جهان بازی که به Diablo ۴ اضافه شده است، اظهاراتی داشت. کمپانی اظهار داشته که المان های بسیاری همانند ساخت و ساز، مبارزات رو در روی بازی کنندگان، ماموریت های فرعی، شخصیت های جانبی و … در این دنیای بزرگ جای گرفته‌اند. توجه شما عزیزان را به بیانیه رسمی منتشر شده، جلب می‌نمایم:

یکی از اصلی ترین المان‌ها و موضوعاتی که در Diablo ۴ وجود دارد، دنیای متصل و منحصر به فرد آن است. بدین ترتیب هنگامی که بخش کمپین بازی را اجرا می‌کنید و ماموریت‌های مربوطه را انجام می دهید و از محتوای داستانی لذت می برید، می‌توانید به انجام فعالیت‌های دیگری که در دنیای بزرگ دیابلو ۴ وجود دارد، بپردازید. برای مثال هر زمان که اراده کنید، می‌توانید از خط داستانی جدا شوید و به انجام امورات دیگر همانند گشت و گذار در دنیای بازی و یا انجام فعالیت های فرعی همانند ماموریت های مختلف و ساخت و ساز و … بپردازید. این دنیای بزرگ برای تمام مخاطبان تدارک دیده شده و آنها می‌توانند طبق میل خود در آن عمل کنند.

همانطور که ذکر کردیم، المانها و عناصر بسیاری در دنیای بزرگ Diablo ۴ وجود دارند که کاملاً جدید می‌‌باشند. اما به نظر ما مهمترین آنها، اضافه شدن کمپ های دشمن است. همانطور که می توانید حدس بزنید، این کمپ‌ها مملو از دشمنان مختلف و نیروهای شیطانی می‌باشند. با پاکسازی و کشتن دشمنان، می توانید این کمپ‌ها را به اختیار خود در آورید آنها را تبدیل به مکانی مناسب برای استقرار دیگر NpC ها کنید. این موضوع را در نظر داشته باشید که هر کدام از کمپ‌ها، دارای پس زمینه‌ی داستانی منحصر به فرد خود هستند. بسیاری از این داستان ها به صورت غیرمستقیم روایت می‌شوند و برای آگاهی یافتن از آنها، ملزم به صحبت با شخصیت‌های دنیای بازی، یافت دست نوشته های متفاوت و جستجو در محیط، می باشید. برای مثال یکی از داستان های مربوط به کمپ‌ها، تبدیل شدن اهالی آن کمپ را به مجسمه‌های شنی، توسط طلسمی، است و یا داستان دیگری روایت حملات نامیرها به کمپ انسان ها و تصرف آنها می باشد.

در گذشته متوجه شدیم که برخی لوکیشن ها در Diablo ۴ حالت عمومی دارند و به این ترتیب می توانید سایر بازی کنندگان را در آن لوکیشن‌ها مشاهده نمایید. به هر حال قسمت های داستانی و همچنین دانجن ها، حالت شخصی دارند و تنها مختص شما و یا اعضای گروهتان می باشد:

دانجن‌ها و سکانس های داستانی همواره حالتی شخصی دارند و مختص خود بازی کنند و اعضای تیم می باشد. پس از اینکه داستان تکمیل شود، برخی لوکیشن ها حالتی عمومی می‌گیرند و میتوانید بازی کنندگان را در آن ببینید. موضوع دیگر حضور World Event ها می‌باشد. ممکن است بخش عظیمی از بازی کنندگان را ببینید که در حال مبارزه با یک باس فایت بزرگ هستند.
هیچگاه مجبور نیستید که به یک گروه و یا تیم بپیوندید. بازی کنندگانی که عادت به تجربه تکی دارند، می‌توانند کار خود را به صورت فردی انجام دهند و جوایز ارزنده ای را دریافت نمایند. بی صبرانه منتظر این هستیم که اطلاعات بیشتری را در خصوص بازی با شما به اشتراک بگذاریم. تمام تلاش توسعه‌دهندگان در کمپانی بیلزارد این است که دنیای واقعی و منحصر به فرد را برای بازی کنندگان به وجود آورند. همه چیز در این دنیا به صورت پویا طراحی شده است. همچنین بازی کنندگانی که قصد دارند تا به صورت گروهی به مبارزه با شیاطین بپردازند، می‌توانند از انواع و اقسام وسیله هایی که برای آنها تدارک دیده شده است، استفاده نمایند.

دیابلو ۴ از تمام اشتباهاتی که نسخه‌ی پیشین خود مرتکب شده است، دوری کرده. در حقیقت نسخه سوم، با تمام شایستگی‌ها، نتوانست نظر طرفداران قدیمی را جلب کند. بسیاری از طرفداران قدیمی معتقد بودند که این قسمت، اتمسفر ترسناک و تاریک و خشن مجموعه‌ی دیابلو را ندارد. از همین رو کمپانی بلیزارد بلافاصله پس از رونمایی از دیابلو ۴، به صورت رسمی اعلام کرد که بازی ریشه های خود بازگشته و شباهت‌های فراوانی قسمت دوم این فرنچایز دارد. تا به امروز ۳ کلاس برای دیابلو ۴ معرفی شده است. اولین کلاس جنگجو و یا بَربَر می‌باشد که توانایی بسیاری در مبارزات نزدیک دارد. دومین کلاس جادوگر خواهد بود توانایی استفاده از عناصر مختلف برای نابود کردن دشمنان خود را دارد و نهایتاً سومین کلاس دروید می باشد. دروید می تواند تبدیل به حیوانات مختلف شود. بی صبرانه منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در خصوص Diablo ۴ هستیم. می دانیم که این بازی بسیار گسترده است. بدون شک در آینده اطلاعات بسیاری در خصوص دیابلو ۴ منتشر خواهد شد. تمام اطلاعات مربوطه توسط وب سایت نوین صفحات پوشش داده می‌شود. همانطور که ذکر کردیم، هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای عرضه این عنوان اعلام نشده است. مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید :  دانلود بازی Assassins Creed IV Black Flag Jackdaw Edition برای PS4

اگر از طرفداران و یا منتظران Diablo 4 هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار،‌ تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و .. مربوط به آن آگاه شوید

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`