استدیوی سازنده Destruction AllStars در حال کار بر روی پروژه جدیدی است

سری Twisted Metal، یکی از سری بازی‎های قدیمی و اما جذاب بود که در دوران پلی استیشن 2، طرفداران بسیاری داشت. شایعه شده احیای این سری، برای پلی استیشن 5 در دست ساخت است. در این بازی، شاهد مبارزه با ماشین‎های مختلف هستیم که هیجان بسیار زیادی را به بازیکن القاء می‎کند. طبق شایعات، استدیویی که مسئول ساخت این بازی است، استدیوی Lucid Games، سازنده عنوان Destruction AllStars می‎باشد. حال، یکی از کارمندان این استدیو در صفحه LinkedIn خود، جزئیاتی در مورد پروژه آینده‎اش به اشتراک گذاشته است. ذکر شده که این پروژه، عنوانی AAA برای پلی استیشن 5 خواهد بود. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

علاوه بر پروفایل LinkedIn کارمند مذکور، استدیوی Lucid Games درخواست استخدامی نیز منتشر کرده که بیش از پیش، احتمال واقعی‎تر بودن این شایعه را افزایش می‎دهد. این استدیو، به دنبال فردی در سمت Senior Multiplayer Programmer است تا بر روی عنوانی جدید و چند نفره کار کند. علاوه بر این مسئله، ذکر شده که این فرد، باید با Unreal Engine نیز آشنایی داشته و توانایی کار با آن را داشته باشد.

سری بازی Twisted Metal، همیشه بخش چند نفره ارزشمندی داشت. شایعات مربوطه، می‎گویند که احیای این سری، قرار است عنوانی رایگان باشد. به نظر می‎رسد این پروژه مدتی است در دست ساخت بوده ولی هنوز هم به طور رسمی، تایید نشده است. اگر شایعات واقعی باشند، ممکن در سال 2022، شاهد معرفی این بازی به طور رسمی باشیم. در نهایت، انتشار آن به سال 2023 موکول می‎شود که همزمان با سریال تلویزیونی آن باشد. اگر در جریان اخبار باشید، می‎دانید که شرکت سونی، قصد دارد یک مجموعه تلویزیونی بر اساس Twisted Metal بسازد. مقدمات این پروژه نیز فراهم شده و باید منتظر تاییدیه رسمی ساخت آن بود.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: پشت صحنه بخش داستانی بازی Battlefield V

همانطور که می‎دانید، این خبر نیز چیزی بیش از یک شایعه نبوده و باید تا زمان تایید شدن ساخت این بازی از سوی منابع رسمی، منتظر ماند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`