Destiny
Destiny

احتمال عرضه‌ی Destiny 3 در ۲۰۲۰

جدا شدن استدیوی بانجی از اکتیویژن شوک بزرگی بود. با وقوع این اتفاق٬ سهام هر دو شرکت بلیزارد و اکتیویژن مقداری افت کرد. به اعتقاد بسیاری این جدایی به نفع فرنچایز Destiny 3 می‌باشد. تا به امروز سرنخ‌هایی از نسخه‌ی سوم به دست ما رسیده است که نشان می‌دهد در حال حاظر این عنوان در دست ساخت قرار دارد. بسیاری از تحلیل‌گران نیز ادعا می‌کنند که دستینی ۳ در سال آینده منتشر می‌شود. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

باور کنید ما هم مثل شما از جمله‌ی “تحلیل‌گران گفته اند” خسته شده ایم!! ولی باید بدانید که صحبت یک تحلیل‌گر هیچ گاه به عننوان سند و یا مدرک نبوده است. در طول این ۲۰ سال گذشته بسیاری از تحلیل‌گران حرف‌ّای زیادی برای جلب توجه عموم زدند. اما این بار قضیه کمی متفاوت‌تر است. به‌نظر می‌رسد که آنالیزور‌ها درباره‌ی انتشار Destiny 3 در سال ۲۰۲۰ درست می‌گویند. همه‌ی ما از بدنامی و سودجویی شرکت اکتیویژن اطلاع داریم و قبول داریم که ممکن است برای درآمد زایی بیشتر٬ یک فرنچایز را کاملاً نابود کند. پس بهترین اتفاقی که می‌توانست برای Destiny رخ دهد جدا شدن بانجی از اکتیویژن بود!!! همچنین یکی دیگر از اتفاقات خوب دیگر گرفتن حق کامل دستینی توسط استدیوی بانجی بود. حال این استدیو می‌تواند به راحتی فعالیت خود را برای ساخت نسخه‌ای جدید  از این فرنچایز ادامه دهد.

علاوه بر صحبت تحلیل‌گران٬ اگر به الگوی انتشار بازی‌های دستینی نگاه کنیم متوجه می‌شویم که ۲۰۲۰ سالی است که Destiny 3 عرضه می‌شود. اولین نسخه‌ی Destiny در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. پس ار آن بسته الحاقی The Taken King در سال ۲۰۱۵ و در سال بعد بسته الحاقی Rise of Iron در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. دومین نسخه‌ی دستینی در سال ۲۰۱۷ منتشر شدین و به همین شکل بسته‌های الحاقی‌ مختلفی را دریافت کرد. حال اگر این الگو را ادامه دهیم به سادگی متوجه می‌شویم که سومین نسخه‌ی Destiny در سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود. با توجه به شایعاتی که در گذشته از دستینی ۳ منتشر شد٬ فضای بازی بسیار تاریک‌تر از دو نسخه‌ی قبلی می‌باشد. جالب توجه است که بانجی از ابتدا خواستار فضای تاریک برای فرنچایز خود بود و حالا با دستی باز می‌تواند به طراحی آن بپردازد.

بیشتر بخوانید :  Resident Evil 3 به بهترین شکل ممکن راکون سیتی را بازسازی خواهد کرد | اظهارات توسعه دهندگان

به‌نظر می‌رسد که Destiny 3 یک شروع تازه برای این مجموعه باشد و بتوانند تغییرات بسیاری را در جهت مثبت برای آن رقم بزند. نظر شما چیست؟ به نظر شما بانجی ملزم به ادامه‌ی دستینی می‌باشد و یا نیاز به ساخت یک IP جدید است؟ نظرات خود را درباره‌ی این مطلب با ما درمیان بگذارید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از Destiny به اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`