Deathloop

تماشا کنید: ۹ دقیقه گیم پلی از Deathloop

بازی های مرتبط

طی بامداد روز جاری، شاهد برگزاری رویداد جدید State Of Play بودیم. در این رویداد، تریلر‌های جدیدی از عناوین مختلف منتشر شد. یکی از عناوین حاضر در رویداد مذکور، Deathloop بود. ساخته‌ی جدید استودیوی آرکین ، جالب و جذاب به نظر می‌رسد. در این پست تریلر ۹ دقیقه‌ای از گیم پلی بازی را برای شما فراهم آورده‌ایم. در ادامه برای تماشای ویدیوی مربوطه و کسب اطلاعات بیشتر، همراه وب سایت نوین اسپات باشید.


می‌توان گفت که Deathloop مخاطب را به صورت ناخودآگاه یاد عنوان Dishonored می‌اندازد. بازی‌کننده می تواند ماموریت‌های مختلف را با روش‌های متفاوت به سرانجام برساند و برای محقق کردن این امر، به ترکیب قدرت‌های خود بپردازد. به هر حال تفاوتهای بسیار زیادی میان این دو عنوان وجود دارد. معماری روگ لایک دث لوپ، یکی از این تفاوت‌ها می‌باشد. در طول هر مرحله ملزم به کشتن دشمنان هستید و در همین حال، توسط قاتلی دنبال می‌شوید. توجه شما عزیزان را به ۹ دقیقه تریلر از گیم پلی Deathloop جلب می نمایم:

تماشا کنید: ۹ دقیقه گیم پلی از Deathloop

همانطور که گفتیم، بازی کنند می‌توانند از روش‌های مختلفی برای پیشروی استفاده کند. به این ترتیب اگر نحوه‌ی بازی کردن شما سبب می‌شود که با مرگ‌های متعددی مواجه شوید، بهتر است که روشتان برای پیشروی را تغییر دهید و از شیوه‌های متفاوتی برای نابود کردن دشمنان خود، استفاده نمایید. برای مثال در برخی از شرایط، مخفی کاری بهترین روش برای پیشروی به شمار می‌رود. با پیشروی و کشتن دشمنان، آیتم ها و تجهیزات متعددی دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که واحد پولی بازی، Residuum نام دارد و با مصرف آن می‌توانید قابلیت های شخصیت خود را آپگرید کنید.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که در ابتدای بازی بدست می‌آورید، Reprise نام دارد. به کمک این قابلیت که در، مرگ شخصیت سبب آغاز دوباره‌ی مرحله نخواهد شد. در حقیقت این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا به تعداد دو‌بار، زمان را به عقب بازگردانید و از کشته شدن خود جلوگیری نمایید. استفاده از این قابلیت تاثیری بر روی محیط اطراف و اتفاقات رخ داده در آن نخواهد داشت و صرفا شخصیت اصلی را از مرگ، نجات می‌دهد.

ساخته‌ی جدید استودیوی آرکین که در آینده‌ در دسترس بازی کنندگان قرار خواهد گرفت، قصد دارد تا از مهمترین ویژگی‌های کنترلر منحصر به فرد کنسول پلی استیشن ۵ استفاده کند. سیستم داینامیک اسلحه‌های Deathloop سبب می شود که تیراندازی با هر یک از اسلحه ها، حالتی منحصر به‌ فرد به خود بگیرد. هر کدام از اسلحه ها، نحوه‌ی شلیک کردن و ریلود کردن و … مخصوص به خود را دارند و این تفاوت به کمک کنترلر منحصر به فرد پلی استیشن ۵ احساس خواهد شد.

کالت و جولیانا (شخصیت‌های بازی Deathloop) دو رقیب بزرگ می‌باشند. آنها منتظر فرصت هستند تا به یکدیگر آسیب برسانند. جولیانا از این بازی لذت می برد و نمی‌خواهد که این چرخه‌ی مبارزه به اتمام برسد. جولیانا شخصیتی پیچیده و عجیب و غریب دارد. لازم به ذکر است که هر کدام از شخصیت ها به یک سری تجهیزات مشخص و یکسانی دسترسی دارند. در همین حال، هر کدام از آنها قابلیت های ویژه و منحصر به فردی نیز خواهند داشت. برای مثال کالت می تواند دستگاه‌ها را هک کند و زمان را به کمی عقب‌تر بازگرداند. جولیانا می‌تواند ظاهر خود را شبیه به دیگر اشخاص داخل بازی کند. انگیزه این دو شخص نیز با یکدیگر تفاوت دارد. برای مثال کالت می‌خواهد که به اهداف خود برسد اما جولیانا اهمیتی به اهداف نداده و صرفاً می‌خواهد که از حال حاضر لذت ببرد و خوش گذرانی کند. در حقیقت جولیانا طوری رفتار می کند که کالت مجبور به ادامه این بازی شود. وی به برنده شدن اهمیت نمی‌دهد بلکه به ادامه بازی اهمیت می‌دهد.

مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. بازی دث لوپ در تاریخ 14 سپتامبر سال ۲۰۲۱  مصادف با 23 شهریور ماه سال ۱۴۰۰ بر روی پلی استیشن ۵ و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Deathloop از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

بیشتر بخوانید :  DEATHLOOP تاخیر خورد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`