طراح Death Stranding اطلاعات بیشتری از این بازی را فاش کرد

طراح Death Stranding اطلاعات بیشتری از این بازی را فاش کرد

بازی های مرتبط

ممکن است که از شنیدن اخبار تکراری درباره بازی Death Stranding خسته شده باشید ولی هنوز هیچ کس به صورت واضح نمی‌داند که این بازی درباره چیست. اخیراً در نمایشگاه E3 2018 چندین ویدئو از گیم‌پلی این بازی منتشر شد. یکی از نکاتی که طرفداران متوجه آن شدند این بود که شخصیت سم که «نورمن ریدوس» (Norman Reedus) آن را بازی می‌کند بسته‌های از اجساد بر پشت خود حمل می‌کند و جالبتر از آن این است که به نظر می رسد این بسته‌ها با نواری زرد رنگ پوشیده‌ شده‌اند که بر روی آن نوشته شده ” درصورت دستکاری از بین می‌رود“.

Death stranding

توضیح عملکرد نوارهای زرد در Death Stranding از زبان کوجیما

ظاهراً، این نوارها تنها جلوه‌های بصری نداشته و در گیم‌پلی بازی حضور خواهند داشت. «هیدئو کوجیما» (Hideo Kojima)، طراح این بازی، در اکانت توییتر خود راز این نوارها را فاش کرده و گفته است که این نوارها در حقیقت بیان کننده میزان صدمه در بازی هستند و نشانه‌های بصری آن در صورت صدمه دیدن بسته‌ها افزایش خواهد یافت.

این نوارها درون خود سنسورهایی دارند که در صورت صدمه دیدن بسته‌ها تغییر رنگ می‌دهند. بنابراین سم باید مثل یک پستچی  این بسته‌ها را به مقصد برساند. این نکته به نظر جالب می‌رسد. اما باید تا آن روز که خود کوجیما تصمیم بگیرد تمامی داستان بازی را بگوید صبر کرد. او در اکانت توییتر خود به طرفداران این نوارهای را اینگونه توصیف می‌کند:

این نوارها، سنسورهای صدمه دیدن هستند و برای بسته‌های کاراکتر سم در Death Stranding استفاده می‌شوند. این سنسور میزان صدمه دیدن بسته را با تغییر رنگ نشان می‌دهد. همچنین، در مجسمه‌ واقعی سم نیز استفاده شده است و امید است که در ساخت کارهای هنری و مدل‌های شما نیز کمک کننده باشد.

بیشتر بخوانید :  بازی No Man's Sky آپدیت‌های هفتگی دریافت خواهد کرد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`