Assassin's Creed Odyssey
AC Odyssey

AC Odyssey | راهنمای مقابله با Mercenery ها

بازی های مرتبط

بازی Assassin’s Creed Odyssey ، گیمر را به چالش های بسیاری دعوت می‌کند. این بازی که عملکرد بسیار بهتری در مقایسه با نسخه قبلی خود داشته مخاطبان را به اعماق داستانی می‌برد که در یونان باستان روایت می‌شود. در مسیری که تا به انتهای بازی می‌پیمائید گروه های مختلفی از سربازان ویژه به دنبال شکار شما خواهند بود و بهنگام رویارویی با این افراد به خوبی متوجه خواهید شد که هوش مصنوعی‌شان بهنگام مبارزه با شما بسیار بیشتر از دشمنان دیگر است. در این مطلب راهنمایی برای دست و پنجه نرم کردن با این سربازان برایتان مهیا کرده ایم که خواندنش شما را برای بالابردن سطح فعلی‌تان یاری خواهد کرد. با نوین اسپات همراه باشید.

odyssey

سربازانی که در دنیای بازی با لفظ Mercenaries یا مزدوران پرسه می‌زنند قوی‌ترین نوع دشمنانی هستند که گیمر با آن‌ها مواجه می‌شود. این گروه از سربازان هیچ رحم و مروتی به هنگام دیدن شما از خود نشان نمی‌دهند. این سربازان تا زمانی که سرتان به کار خودتان باشد، کاری به شما نخواهند داشت؛ اما همین که احساس کنند بواسطه فعالیت‌های شما در سطح نقشه بازی، تعدادی از افراد بلندمرتبه‌ی یونانی سر به نیست شده‌اند، جستجوی خود را برای شکار شما آغاز خواهند کرد و دیر یا زود خودشان را به شما خواهند رساند.

اگر به صفحه بازی خود دقت کنید نواری را در بخش پایین و سمت راست مشاهده خواهید کرد که میزان بی‌گناهی یا خلافکار بودن شما را نشان می‌دهد. کشتن افراد مختلف و همچنین دزدی از اماکن عمومی و نظامی حساسیت زا خواهد بود و سریعتر نوار مذکور را تکمیل خواهد کرد و این بدان معنا خواهد بود که افراد قوی‌تری به دنبال شما خواهند بود. این خط هرگاه قرمز شود معنایش آن است که یکی از مزدوران یونانی به دنبال شماست تا در ازای کشتن‌تان مبلغ بسیار زیادی پول به جیب بزند. هرچه میزان جرایم شما بیشتر باشد، تعداد افرادی که به خون‌تان تشنه می‌شوند بیشتر خواهد شد. شما با صرف مبلغی پول خواهید توانست تا برای خود زمان بیشتری بخرید. یکی  دیگر از راه‌های خلاصی از دست این نوار قرمز رنگ، کشتن افرادیست که بازی آن‌ها را با لفظ «حامی یا اسپانسر» معرفی کرده است. این افراد، پول مزدورانی را می‌پردازند که برای کشتن‌تان لحظه شماری می‌کنند. اگر پولی در میان نباشد دیگر کسی به دنبال شما نخواهد بود.

بیشتر بخوانید :  ۹ مورد که از خدای جنگ بعدی انتظار داریم

Odyssey

تمامی سربازان این گروه بعد از کشته شدن وسایل نایاب و لجندری دراپ می‌کنند، پس اگر درجه خلافکاری‌تان در بازی پایین است، تا می‌توانید با این افراد وارد مبارزه شوید، چرا که تعدادی از بهترین ابزارآلات جنگی بازی AC Odyssey در اختیار این گروه از سربازان است. تعداد قابل توجهی از این افراد دریانوردانی خبره هستند، در نتیجه پیشنهاد ما به شما این است که قبل از فرو کردن شمشیر‌تان در قلب این افراد، توسط ایکاروس به آنالیزشان بپردازید و اگر توانایی دریانوردی‌شان عدد بالایی را نشان می‌داد، آن‌ها را با روش‌های غیرمسلح از پای در آورید و برای کار در عرشه‌ی کشتی‌تان اجیر کنید.

اگر دقت کرده باشید، هیچکدام از این افراد خبره جنگی تنها نیستند و معمولاً در زمان‌هایی که شما را تعقیب نمی‌کنند با هم‌رزمانشان هستند. یکی از روش های از خلاص شدن از دست سربازان اضافی بهنگام جنگیدن با این افراد آنست که به سرعت به سمتشان بدوید و آن‌ها را هل دهید. چندبار که این کار را تکرار کنید، خواهید دید که فقط همان افراد مدنظرتان به دنبال‌تان خواهند دوید تا با شما بجنگند. اگر فرد مزدوری که سطحش از شما بالاتر است را بکشید، یک پله از سطح فعلی‌تان ارتقا خواهید یافت. بار دیگر تکرار می‌کنیم که تعداد قابل توجهی از ابزار آلات درون بازی AC Odyssey توسط این سربازان دراپ می‌شوند. اگر به دسته جدید (New Tier) منتقل شوید اتفاقات زیر برایتان خواهد افتاد:

 • رده ۸ : بیست درصد از قیمت ابزار آلات آهنگران کاسته خواهد شد.
 • رده ۷ : قراردادها و ماموریت‌های جنگی ۲۰ درصد پاداش بیشتری به شما خواهند داد.
 • رده ۶ : برای آپگریدکردن سلاح کمتر هزینه کنید.
 • رده ۵: با صرف مبلغی کمتر خط قرمز خلافکاری‌تان را محو کنید.
 • رده ۴: کشتی‌تان را با صرف منابع کمتر ارتقا دهید.
 • رده ۳: آپگریدکردن سلاح‌هایتان هزینه کمتری خواهد داشت.
 • رده ۲: ده درصد به شانس‌تان برای پیدا کردن لوت‌های بهتر در دنیای بازی افزوده خواهد شد.
بیشتر بخوانید :  ۷ تغییر بزرگی که در Assassin’s Creed Valhalla اعمال شده است

Odyssey

برای رویارویی با این سربازان چیره دست راه های مختلفی وجود دارد. ساده‌ترین راه کشتن مردم عادی و غارت اموالشان است. این کار در مدت زمانی کوتاه شما را در لیست سیاه مزدوران جنگی قرار خواهد داد. اگر این سربازان را بصورت غیرمسلح از پای در آورید میزان پولی که به شما داده می‌شود بیشتر خواهد بود. از بین بردن این سربازان باعث می‌شود تا سر و کله افراد جدیدی در فهرست سربازان خبره مشاهده شود. شاخصه دیگر این سربازان آنست که معمولاً در نزدیکی کمپ‌های بزرگ دشمنان پرسه می‌زنند. برای شروع پیشنهاد می‌کنیم که اطراف «معبد مگارا» واقع در منطقه مگاریس را به خوبی بگردید. در انتها بهتر است نگاهی به برخی از توانایی‌های ویژه این دسته از سربازان بیفکنیم، چرا که همه آن‌ها دارای سبک منحصر به فرد خود برای مبارزه هستند که دانستن این سبک‌های مبارزه‌ای کمک شایانی به شما برای شکست دادنشان خواهد کرد.

 • سربازانی که بهمراه یک گرگ، سگ، خرس یا شیر به شما حمله می‌کنند و معمولاً یک حیوان با آنها همراه است.
 • سربازانی که در برابر ضربات ناگهانی آسیب پذیرند.
 • سربازانی که در برابر سلاح های دوربرد مانند تیر و کمان آسیب پذیرند.
 • سربازانی که از مواد آتش زا برای حمله به شما استفاده میکنند.
 • سربازانی که اگر ضربات زیادی به آن ها وارد شود وارد فاز موسوم به خشم خواهند شد.
 • سربازانی که در برابر مواد سمی آسیب پذیرند.
 • سربازانی که در برابر مواد آتش زا آسیب پذیرند.

برای مشاهده سایر آموزش‌های بازی AC Odyssey می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه کاربران

1 دیدگاه
Alireza

دمتون گرم اطلاعات مهمی بود:)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`