Dead Space
Dead Space

گزارش: بازسازی Dead Space در دست ساخت قرار دارد

مجموعه بازی‌های Dead Space موفق شدند تا خاطرات ترسناک و ماندگاری را برای مخاطبان صنعت بازی های ویدیویی، رقم بزنند. متأسفانه استراتژی‌های نه‌چندان مناسب الکترونیک آرتز، سبب شد که این مجموعه به دستان فراموشی سپرده شود. در هفته‌های گذشته بود که شایعاتی مبتنی بر بازگشت دد اسپیس به گوش رسید. باز هم با شایعه جدیدی در خدمت شما عزیزان هستیم که طبق آن، کمپانی الکترونیک آرتز در صدد بازسازی اولین نسخه‌ی این مجموعه میباشد. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه با این سایت نوین اسپات باشید.

گزارش جدید توسط آقای جف گراب از پایگاه خبری تحلیلی گیمز بیت منتشر شده. وی اظهار داشته که فرنچایز Dead Space‌ با یک ریمیک منحصر به فرد و بزرگ، ریبوت خواهد شد. نکته جالب توجه اینجاست که تیم توسعه دهنده، از بازسازی های اخیر کپکام، الهامات بسیاری گرفته اند و قصد دارند که بازسازی منحصر به فردی از دد اسپیس را توسعه دهند.

احتمال می‌رود که این بازسازی، اولین نسخه از مجموعه‌ی Dead Space را به عنوان پایه و اساس خود قرار دهد و همچنین المانهای کاملاً تازه‌ای را به پیکره‌ی گیم پلی، اضافه کند. پس از نارضایتی مخاطبان در خصوص روند اکشن قسمت سوم، توسعه‌دهندگان قصد دارند تا این بازسازی را با حال و هوای ترسناک و دلهره آور همیشگی دد اسپیس، بسازند.

اولین نسخه از مجموعه بازی‌های Dead Space در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. بازی توانست موفقیت‌های بسیار زیادی به دست آورد و نظر اکثر طرفداران ژانر ترس و بقا را به خود جلب کند. در این مجموعه کنترل شخصیتی به نام آیزاک کلارک را برعهده می‌گرفتیم. وی مهندسی است که در کابوسی پایان‌ناپذیر قرار گرفته و برای نجات، تلاش می‌کند. اولین قسمت از مجموعه‌ی دد اسپیس موفق شد تا جوایز بسیاری را دریافت کند. سه سال گذشت تا اینکه نهایتا Dead Space ۲ در سال ۲۰۱۱ منتشر شد و با گیم پلی هیجان انگیز و خلاقیت های متعدد، موفقیت‌های نسخه‌ی پیشین را تکرار کرد. همه چیز در دد اسپیس ۲ پیشرفت کرده بود. نهایتاً در سال ۲۰۱3 آخرین نسخه از این مجموعه تحت عنوان دد اسپیس ۳ منتشر شد. در این نسخه، المان های ترس و بقا کمرنگ شده بودند و بازی روند اکشنی به خود گرفته بود. دد اسپیس ۳ به منزله‌ی بزرگترین شکست این مجموعه به شمار می‌رود و پس از انتشار آن، شاهد سپرده شدن این مجموعه به دستان فراموشی بودیم.

پس از شکست Dead Space ۳ و منحل شدن تیم توسعه‌ی این مجموعه، قشر کثیری از طرفداران بازی‌های ترسناک و هیجان انگیز، برای بازگشت دوباره‌ی این مجموعه به میادین، ناامید شدند. احتمال می رود که ریمیک قسمت اول مجموعه، طی لایو استریم جدید الکترونیک آرتز رونمایی شود. تمام اخبار مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات، پوشش داده خواهد شد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید :  شایعه: Sony درصدد ریمیک نسخه‌‌های قدیمی Metal Gear Solid و ریبوت فرنچایز Castlevania است

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`