کارگردان هنری DayZ استودیو سازنده بازی را ترک کرد

با وجود اینکه بازی DayZ قرار است به نسخه ۰٫۶۳ ارتقا پیدا کند و عرضه آن در امسال خواهد بود کارگردان هنری این بازی «برایان هیکس» اعلام کرد همکاری خود با استدیو Bohemia Interactive را قطع کرده است. او در پستی اعلام کرد که دیگر نیازی به حضور اون در این مقطع نبوده است. او همچنین در ادامه افزود:

احساس می‌کنم DayZ به نقطه‌ای رسیده است که من بیشتر احساسی که «دین هال» (کارگردان پیشین) داشت را دارم، به من دیگر احتیاجی نیست. من سال‌ها با شما دوستان صحبت کرده‌ام، با تیم برروی اینکه می‌خواهیم DayZ کجا قرار داشته باشد همکاری کردم. اکنون که شما شروع به بازی کردن DayZ کرده‌اید احساس می‌کنم برنامه‌های‌مان و رویاهای‌مان همگی درک می‌شوند. تیم طراحی درک عمیقی از اینکه DayZ چیست و چه چیزی باید باشد، دارند. تمام سیستم‌های ما مورد بحث قرار گرفتند، ثبت شدند و دوباره مورد بحث قرار گرفتند.

هیکس بیان کرد که با «پیتر نیسپشنی» (Peter Nespešný) به عنوان مشاور طراحی همکاری داشته است.

دروغ نمی‌گویم، کار آسانی نبوده‌است و زمان‌هایی بود که پیتر و من هر دو درباره اینکه نسخه ۰٫۶۳ چه بازخوردی خواهد داشت و در مقیاس کلی چگونه اجرا خواهد شد، مردد بودیم. من نمی‌خواهم که رکورد بشکنم اما بسیار خوشحال هستم که تمام آن نگرانی‌ها از بین رفتند.

بازی DayZ تا امروز نقدهای مختلفی دریافت کرده است. این بازی برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ در استیم منتشر شد. یک عنوان در سبک نجات که توسعه‌های بعدی آن با تاخیرهایی مواجه شد، به طوری که هوادارن تصور می کردند نظرات و بازخوردهای آنها نادیده گرفته می‌شود. DayZ همچنین برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ پیش از پایان سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  Hitman 3 از محتوایی تاریک‌تر بهره خواهد برد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`