Assassin's Creed Valhalla

اطلاعات بسیاری از DLC جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla به نام Dawn of Ragnarok لو رفت

بازی های مرتبط

DLC جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla به نام Dawn of Ragnarok لو رفت. کمپانی یوبی سافت در سال‌های اخیر، به خوبی از بازی‌های تک نفره و چند نفره‌ی خود پشتیبانی کرده است. اساسینز کرید والهالا نیز یکی از همین عناوین بود. تا به امروز،‌دو بسته گسترش دهنده بزرگ و داستان محور برای این اثر عرضه شده که هرکدام از آن‌ها با بازخوردهای خوبی رو به رو شدند. حال متوجه شدیم که این پایان کار نیست. از آن‌جایی که در سال‌های آینده خبری از نسخه‌ی جدید فرنچایز نیست و یوبی سافت قصد دارد که این مجموعه را به سمت کامیونیتی بازی‌های چند نفره و مولتی پلیر هدایت کند. از همین رو بسته الحاقی بسیار بزرگ و جاه طلبانه‌ای برای بازی Assassin’s Creed Valhalla در دست ساخت قرار دارد. به تازگی اطلاعاتی از این بسته الحاقی لو رفته که حسابی مخاطبان را هیجان زده کرده است. در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

به تازگی یکی از خرده فروش‌های چینی، اطلاعات بسیاری در خصوص DLC جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla به نام Dawn of Ragnarok را به اشتراک گذاشته است. از میان این اطلاعات می‌توان به تصاویر‌ها و تغییرات ایجاد شده در گیم پلی و در نهایت، تاریخ انتشار اشاره کرد.

طبق اطلاعات لو رفت، DLC جدید Dawn of Ragnarok در تاریخ ۱۰ مارس سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود. جالب است بدانید که این تاریخ در گذشته، توسط تام هندرسون نیز تایید شده بود. به نظر می‌رسد که داون آو رگناروک، قصد دارد تا مخاطبان را در دل افسانه‌های نورس غرق کند. توجه شما عزیزان را به توضیحات مربوطه جلب می‌نمایم:

داستان DLC جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla به نام Dawn of Ragnarok ، در نه قلمرو دنیای اساطیری نورس، روایت خواهد شد. این قلمروها به دلیل حمله‌ی ناگهانی پادشاه آتش و یخ، در مرض خطر قرار گرفته‌اند. در میان این جنگ‌ها، بالدر، پسر اودین بزرگ، به اسارت گرفته شده است.

Assassin’s Creed: Valhalla Dawn of Ragnarok به منزله‌ی جاه طلبانه‌ترین بسته‌ی الحاقی این نسخه به شمار می‌رود و مملو از اتفاقات برگرفته از تاریخ اساطیری نورس است. این بار قرار است که با نیروهای جدیدی مبارزه کنیم و قلمرو خدایان را از شر شیاطین، حفظ نماییم.

اما به سراغ تصاویر لو رفته از Assassin’s Creed: Valhalla Dawn of Ragnarok برویم:

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید Cyberpunk 2077 نایت سیتی را به پرده‌ی تصویر می‌کشد

حال و هوای بسته الحاقی جدید اساسنیز کرید والهالا، فوق العاده به نظر می‌رسد. طبق شایعات، این بسته‌ی الحاقی بیش از ۴۰ ساعت گیم پلی خواهد داشت. بی‌صبرانه منتظر انتشار اطلاعات بیشتر هستیم.ش

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`