Darkwood
Darkwood

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Darkwood

بازی های مرتبط

بازی Darkwood که عنوانی جدید در سبک ترس و بقا است به مناسبت نزدیک شدن به زمان عرضه برای کنسول‎ها، تریلر مرموز و عجیبی را دریافت کرد. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

استدیو سازنده بازی یعنی Acid Wizard می‎خواهد بازیکنان بدانند که این عنوان با وجود ترس و بقا بودن، تمرکز زیادی بسیار زیادی بر روی داستان داشته و داستان محور محسوب می‎شود. بازی در دهه ۸۰ در لهستان جریان داشته و طراحی‎ها بسیار عالی و چشم نواز هستند. از طرف دیگر، بازی از صحنه‎های ترس لحظه‎ای یا Jump Scare برای ترساندن مخاطب استفاده نمی‎کند و سعی می‎کند با بهره گیری از ویژگی‎های دیگری بازیکن را به خود جذب کرده و وی را مشتاق ادامه دادن کند.

تریلر با نمایی از یک کلیسای ویران شده شروع شده و پس از آن نمایی از شخصیت اصلی را نشان می‎دهد. بعد از آن، او را می‎بینیم که با موجوداتی ناشناخته، سگ‎ها و دیگر انسان‎ها تعامل کرده و ارتباط برقرار می‎کند. با این که بازی Darkwood کاملاً داستان محور است، جزئیات بسیار کمی در مورد داستان آن وجود دارد و همین امر تمایل برای تجربه این عنوان را بالا برده و حس کنجکاوی را تحریک می‎کند. بر اساس سخنان ناشر بازی یعنی Crunching Koalas، شخصیت اصلی می‎خواهد از جنگل تاریک بیرون برود و برای این کار، بایستی به گشت و گذار، ساخت وسایل مختلف، جست و جو برای مهمات و بهبود بخشیدن پناهگاه‎تان روی آورید.

قابل ذکر است که بازی Darkwood حدود ۳ سال پیش یعنی در ۲۰۱۷ بر روی پلتفرم رایانه‎های شخصی عرضه شد. بعد از ۳ سال که در دسترسی زود هنگام استیم قرار داشت، نظر منتقدان و بسیاری از بازی‎بازان را به خود جلب کرد. این بازی هم اکنون بر روی پلی‎استیشن ۴ در دسترس است و ۱۶ می برای نینتندو سوئیچ و ۱۷ می برای ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. در زیر می‎توانید تریلر آن را مشاهده فرمایید:

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید Borderlands 3 محیط Eden-6 را به نمایش می‌گذارد

تریلر زمان عرضه Darkwood

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`