Darksiders III
Darksiders 3

تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه‌ی Darksiders 3

بازی های مرتبط

زمان آن رسیده است تا با Fury همراه شده و هفت گناه کبیره را نابود کنیم. عنوان جدید استدیوی گان فایر گیمز٬ Darksiders 3 پس از انتظارات فراوانی منتشر شد. استدیو‌ی THQ تریلر زیبایی را برای طرفداران خود٬ در روز عرضه‌ی بازی منتشر کرده است. در ادامه برای مشاهده تریلر همراه نوین اسپات باشید.

در Darksiders 3 شما در نقش یکی دیگر از چهار سوار آخر‌الزمان به نام فیوری (خشم) قرار خواهید گرفت و موظف به نابود کردن هفت گناه کبیره و کشنده‌ای که در بهشت و جهنم و زمین آزاد شده اند٬ می‌باشید. در این سفر Fury با چالش‌ها و اتفاقات متفاوتی رو به رو می‌شود و در برخی اوقات سه برادر دیگر کمک‌هایی نیز به او می‌کنند. Darksiders III یک اکشن ماجراجویی hack and slash می‌باشد. فیوری یک جادوگر است و از انواع مختلف جادو برای نابودی دشمنانش استفاده می‌کند. شایان ذکر است که این شخصیت از سرعت بالاتری نسبت به دو برادر دیگر که در نسخه‌ی قبل با آن‌ها هم‌سفر شدیم٬ برخوردار است و از یک شلاق بلند برای سلاخی دشمنان استفاده می‌کند.

بازی کننان با پیشروی در بازی و جستجو در زمین پس از قیامت٬ می‌توانند شخصیت و سلاح خود را آپگرید کنند و آن‌ها را به سطح بالاتری برسانند. همچنین بازی سلاح‌های مختلفی را برای شما فراهم کرده که خود به میزان تنوع مبارزات بازی افزایش می‌دهد. عنوان Darksiders 3 هم اکنون برای سه پلتفرم اصلی در دسترس می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید. همچنین می‌توانید تریلر روز عرضه‌ را در پایین مشاهده کنید. برای دانلود بازی Darksiders III می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :  نقشه‌های بازی Battlefield 5 بزرگ‌تر خواهند شد

تریلر هنگام عرضه‌ Darksiders 3

 

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`