Darksiders III
مصاحبه با سازندگان Darksiders 3 : باس فایت، سیستم مبارزات و بیشتر

مصاحبه با سازندگان Darksiders 3 : باس فایت، سیستم مبارزات و بیشتر

بازی های مرتبط

Darksiders 3 جدیدترین بازی از فرنچایز Darksiders به شمار رفته و شخصیت اصلی آن زنی به نام «Fury» است که به دنبال هفت گناه کبیره مرگباری است و هر یک جنگ‌های جداگانه‌ای را دربر می‌گیرد. به تازگی وب سایت Gamingbolt مصاحبه ای با «Reinhard Pollice» مدیر فروش و بازرایابی شرکت THQ Nordic ترتیب داده و وی نیز اطلاعات بسیاری در اختیار قرار داده است. به تازگی نیز تریلری از این بازی منتشر شده است که بر Force Hollow تمرکز دارد. در این مطلب قصد داریم بیشتر به بازی Darksiders 3 بپردازیم. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

۱- چه چیزی باعث شد شما فیوری را به عنوان شخصیت جدید این فرنچایز انتخاب کنید و آن شخصیت اسب سوار را کنار بگذارید؟

در اوایل توسعه گیم پلی بازی تصمیم گرفتیم هفت گناه مرگبار را به عنوان دشمنان شخصیت قهرمانی چون Fury در نظر گیریم. ایده دشمنان در ایجاد شخصیت قهرمان نقش موثری دارد.

۲- Fury دقیقا چه کارهایی می تواند انجام دهد و چگونه هر یک از آنها را انجام خواهد داد؟

Fury هر گاه خشمگین شود می تواند قابلیت های خود را نشان دهد. هر بار می تواند قابلیت و سلاح خاص خود را به نمایش بگذارد. یکی از آنها Flame یا شعله است که خسارت زیانباری به دشمن وارد می کند. با این قابلیت نه تنها قدرت وارد شده به دشمن بالاست بلکه شخصیت اصلی یعنی Fury می تواند عملکرد سریعی از خود نشان دهد. همچنین پرش های بزرگی برای رسیدن به ارتفاع های بالاتر خواهد داشت و یک قابلیت قابل توجهیست.

۳- هنگامی که دنباله بازی ساخته می شود باید گیم پلی و ساختار عنوان جدید به شکلی باشد که ارتباطی با نسخه های پیشین احساس شود، شما در Darksiders 3 چگونه به این تعادل دست پیدا کردید؟

یکی از مهمترین چیزهایی که برای ما اهمیت داشت استفاده از فرمول همیشگی بود که برای طرفداران لذت بخش بود. ما در ابتدا توسعه نسخه جدید سعی کردید ساختار بازی را تحلیل کنیم و در این بین تغییراتی هم به وجود آمد. در حالی که Darksiders 1 فرمولی شبیه به Zelda داشت اما Darksiders 2 یک سبک اکشن و نقش‌آفرینی داشت. ما فکر می کنیم عناصر تشکیل دهنده بازی Darksiders مواردی چون مبارزه، اکتشاف، حل معما و تمرکز بر داستان است. ما به تجزیه و تحلیل تمامی این موارد پرداخته و با ایجاد توازن و تغییرات که همچون نسخه های پیشین لذتی برای طرفداران به وجود آورد، توسعه را انجام می دهیم و حتی به پیش بینی بازار آینده نیز می پردازیم.

بیشتر بخوانید :  تأثیر سیستم لگد سلاح‌ها در Gears 5 بر روی بخش چند نفره

 

۴- مشخص است در این بازی مینی مپی در کار نیست. دلیل اینکه چنین تصمیمی را شرکت برای این بازی اتخاذ کرده چه بود؟

این تصمیم زمانی گرفته شد که ما مشخص کردیم چگونه دنیای خلق کنیم. از آنجایی که دنیای بازی درون یک سیاه چال بزرگ جریان داشته و حوادث طبیعی گوناگونی در آن رخ می دهد، بنابراین وجود مینی مپ می تواند برای بازیکنان گمراه کننده باشد. با این حساب حذف مینی مپ بهترین کاریست که می توانستیم انجام دهیم.

۵- برخی از تغییراتی که در سیستم مبارزات این بازی که به عنوان سومین نسخه Darksiders شناخته می شود، چیست؟

بازی Darksiders 2 یک عنوان اکشن و نقش‌آفرینی محسوب می شد بنابراین شما می توانستید پس از مبارزه سلاحی کسب کنید. در  Darksiders 2 شما باید با کسب مهارت و پیشرفتی، سلاح جدید بدست بیاورید. بنابراین جهت کسب سلاح که چند مدل وجود دارد بایستی تمرکز را روی انرژی بالا قرار دهید. در حقیقت باید حرکات تاکتیکی داشته باشید و در زمانی مناسب حرکتی روی دشمنان خود پیاده کنید.

۶- شما پیشتر بیان کردید این بازی شباهت نزدیکی به Metroid داشته تا Zelda ، می توانید بیشتر برای ما توضیح دهید؟

بله به شکل عمده این موضوع بیشتر به طراحی جهان بازی مربوط می شود. Zelda از فرمول خاصی برای اکتشاف برخوردار است اما در Darksiders چنین روندی در کار نیست و برای رسیدن به باس فایت و سیاه چاله ها شما فرمول منحصربفرد دیگری دارید.

۷- درباره سیستم پیشرفت بازی می توانید توضیح دهید؟

برای آن که Fury بتواند قدرت بیشتری داشته باشد باید روح ها را جمع کند. کسب روح موجب افزایش سطح ups شده و در نهایت مهارت های جدیدی بدست می آورد. Fury با استفاده از سطح UPS می تواند به ارتقا قدرت، سلامتی و قابلیت های خود بیافزاید.

۸- خشم Fury در کنار اسب سوار قبلی کمتر مشاهده می شود، برخی از عناصر گیم پلی چگونه است؟

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: معرفی بازی Sherlock Holmes: Chapter One + تاریخ انتشار

Fury یک شخصیت گرسنه بوده و می خواهد قهرمان بودن خود را اثبات کند. او می خواهد به دشمنانش اثبات کند که قوی ترین در نوع خود می باشد. به طور کلی این ساختار داستان Darksiders 3 را تشکیل می دهد. از نظر گیم پلی شخصیت اصلی مبارز قدری است. به عنوان یک قهرمان از سلاح های جادویی بهره می برد و حتی شلاق آن نیز یک تظاهر جادویی محسوب می شود.

۹- در بحث داستانی برخی جنبه های اصلی دنیای این بازی را می خواستید چگونه کشف کنید؟

در بازی Darksiders 3 به عنوان نسخه جدید سری بازیهای Darksiders با شخصیت Fury داستانی تاثیرگذار خواهد داشت که برای بازیکنان قابل توجه خواهد بود.

مصاحبه با سازندگان Darksiders 3: باس فایت، سیستم مبارزات و بیشتر

۱۰- آیا تغییرات صورت در گرفته این نسخه برای طرفداران هیجان انگیز خواهد بود؟

ما درباره Furys بسیار هیجان زده هستیم و بازیکنان با این شخصیت می توانند به مبارزات و اکتشاف های بزرگی بپردازند. همچنین بازیکنان با تجربه این عنوان با مشاهده طراحی ها شگفت زده خواهند شد. البته درباره باس فایت ها نیز می توانیم وعده های هیجان انگیزی دهیم.

۱۱-مدت زمان گیم پلی در مقایسه با نسخه های پیشین چقدر است؟

باتوجه به نسخه های پیشین و بخصوص Darksiders 1 بازیکنان ۱۵ ساعتی را سرگرم به پایان رساندن این بازی خواهند بود. البته در کنار سایر مراحل جانبی مدت زمان بیشتری می طلبد.

۱۲- آیا شما Darksiders 3 را به دو نسخه پیشین نزدیک می دانید؟

به طور کلی به نسخه اول شباهت بیشتری داشته زیرا سبک باز شدن سلاح ها و مهارت های شبیهی دارد.

۱۳- دنیای بازی نسبت به دو نسخه قبل چقدر بزرگ است؟

این اندازه گیری کمی دشوار است زیرا رویکرد متفاوتی وجود دارد.

۱۴- لطفا کمی درباره ماموریت های این بازی صحبت کنید؟

خوب نمی توان بسیار صحبت کرد اما همانند قبل شما باید به بازماندگان انسانی کمک کنید یا آنها را بیابید.

۱۵- آیا در این بازی جنگ حماسی با باس وجود دارد و چگونه است؟

بله ۷ باس فایت بزرگ و حماسی در این بازی وجود دارد و شما در پایان مراحل به آنها می رسید. هر یک از این باس ها مبارزات منحصربفردی داشته و چالش برانگیزند. البته مبارزات کوچکی هم وجود داشته اما در سطح باس فایت های اصلی نیست.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر بازی Darksiders III با نام Flame Hollow

۱۶- بازی روی کنسول Xbox One X چگونه است و آیا با کیفیت ۴K/60fps اجرا می شود یا خیر؟

ما در این بازی و کنسول موردبحث شاهد کیفیت گرافیکی پویا و بالایی هستیم. بدون شک افزایش قدرت سخت افزاری در این زمینه موثر است.

۱۷- نسخه PS4 Pro چه کیفیتی خواهد داشت؟

نسخه PS4 Pro نسبتا پایین تر از XB1X است اما خوب به اندازه کافی قابل توجه می باشد.

۱۸- شما چگونه توانستید قدرت گرافیکی بالایی در XBOX One X پیدا کنید؟

از آنجایی قدرت سخت افزاری و گرافیکی بالایی برای این کنسول در نظر گرفته شده، امر توسعه آسان خواهد شد و نیازی نیست به انجام برخی کارهای شگفت انگیزی پرداخت.

۱۹- کیفیت بازی روی PS4 و XBOX ONE اصلی چگونه است؟

ما سخت در حال کار هستیم تا بتوانیم گیم پلی نرم و باکیفیتی به بازیکنان ارائه دهیم. از آنجایی که در حال حاضر روی این موضوع تمرکز کردیم نمی توانیم اظهار نظری داشته باشیم.

۲۰- آیا قصد داریم بازی را برای نینتندو سوئیچ نیز منتشر کنید؟

کنسول نینتندو سوئیچ با قدرت سخت افزاری کمتر هدف ما نیست. اما شرکت THQ Nordic در نظر داشته بازی مختلفی را برای این کنسول هیبریدی نینتندو منتشر کند.

مصاحبه با سازندگان Darksiders 3: باس فایت، سیستم مبارزات و بیشتر

۲۱- نسل بعدی کنسول ها بزودی از راه می رسد، نظر شما درباره PS5 یا XBOX Scarlett چیست؟

ما انتظار داریم قدرت بیشتری داشته باشند و روند توسعه بازی را آسان سازند. همچنین با خدمات و ابزارهای موجود بهبودیهایی را به دنبال داشته باشند.

۲۲- کمی درباره لوت باکس و تراکنش‌های درون برنامه‌ای اظهار نظری داشته باشید؟

برخی بازیها حول محور پرداخت‌های درون برنامه‌ای ساخته می شوند اما از نظر ما رایگان بودن بازی Darksiders 3 و عدم وجود پرداخت درون برنامه‌ای بهترین ایده است. ما به دنبال عناوینی هستیم که بهترین خدمات را به بازیکنان ارائه می دهد.

۲۳- آیا شما پس از انتشار بازی قصد دارید بسته های الحاقی در نظر گیرید؟

ما برنامه داریم بسته های الحاقی که داستانی هستند را برای بازی Darksiders 3 ، در نظر گیریم. در حال حاضر نمی توان اظهار نظری داشت و باید طرفداران منتظر اخبار بیشتر باشند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`