تریلر گیم پلی جدیدی از بازی Darkest Dungeon 2 منتشر شد

با توجه به نزدیک شدن به تاریخ دسترسی زودهنگام، نمایش گیم پلی Darkest Dungeon 2 برای اولین بار، منتشر شد. علاقمندان، از روز معرفی بازی، در مورد روند و نحوه گیم پلی، تفاوت آن با نسخه اصلی و بهبودهای احتمالی، کنجکاو بودند و درخواست عرضه تریلری از گیم پلی را داشتند. حال استدیو سازنده، یعنی Red Hook Studios بالاخره کنجکاوی علاقمندان را پاسخ داد. این نسخه، سیستم متفاوتی نسبت به دانجن‎های نسخه اول دارد. بازیکنان، به جای دانجن‎های مختلف، با گاری از مناطق مختلف، ترسناک و پرخطر، عبور می‎کنند! در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در زیر، بالاخره اولین نمایش گیم پلی Darkest Dungeon 2 را می‎توانید تماشا کنید. در تریلر، شاهد مبارزات نفس گیر و کمرشکن، مدل‎های سه بعدی از شخصیت‎های مختلف و … را هستیم.

 

گیم پلی بازی، بسیار متفاوت با نسخه اول است. شما یک گاری را کنترل کرده و از مکان‎هایی تاریک، جهنمی و مملو از دشمن عبور کنید. مبارزات تن به تن و نوبتی نیز مانند قبل وجود دارند، اما اینبار با گرافیکی سه بعدی و جزئیات بیشتر. امکان شخصی سازی گاری، شخصی سازی شخصیت‎ها، اضافه کردن قابلیت‎های مختلف به آن‎ها و … در بازی وجود دارد. این عنوان، حالت روگ لایک داشته و هر سفر، 5 ساعت طول می‎کشد تا بتوان به مکان ذخیره رسید! سیستمی نیز در بازی تعبیه شده که سطح استرس و تعامل شخصیت‎های‎تان با همدیگر را می‎سنجد. باید بتوانید با کارهای مختلف، سطح استرس شخصیت‎ها را پایین بیاورید تا مشکلی بینشان ایجاد نشود.

بازی Darkest Dungeon 2 قرار است در تاریخ 26 اکتبر (4 آبان) به صورت دسترسی زود هنگام، بر روی فروشگاه Epic Games قرار بگیرد. خبری از نسخه استیم این بازی و یا نسخه‎های کنسولی، در دست نیست. نسخه دسترسی زود هنگام، ممکن است مشکلاتی داشته باشد که البته با مرور زمان و عرضه آپدیت‎ها و بروزرسانی‎های مختلف، حل خواهد شد. با این حال، دارندگان رایانه‎های شخصی، می‎توانند زودتر از سایرین، به تجربه این عنوان بپردازند و در دنیای مرموز و بی رحم آن، غرق شوند.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید از DiRT 5

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`