اطلاعاتی درباره‌ی مکانیک‌های نقش‌آفرینی عنوان Cyberpunk 2077 و پشتیبانی آن از زیان‌های مختلف منتشر شد
اطلاعاتی درباره‌ی مکانیک‌های نقش‌آفرینی عنوان Cyberpunk 2077 و پشتیبانی آن از زیان‌های مختلف منتشر شد

عنوان Cyberpunk 2077 در نمایشگاه E3 2018 حضور خواهد داشت

بنا بر اعلام رسمی، اطلاعات جدیدی از عنوان Cyberpunk 2077 در E3 2018 قرار است منتشر شود. این بازی در زمان عرضه فاقد بخش چندنفره خواهد بود. رئیس استودیو معروف CD Projekt RED یعنی «آدم کیکینسکی» (Adam Kiciński) در کنفرانس گزارش نتایج مالی تأیید کرده است که این بازی در نمایشگاه E3 2018 (لس‌آنجلس) حضور خواهد داشت؛ اما این که کدام بخش از بازی را به نمایش خواهند گذاشت در زمانی دیگر اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که بازی Cyberpunk 2077 در زمان عرضه خود  فاقد بخش چندنفره خواهد بود و فقط دارای بخش تک‌نفره است، همچنین بازی به‌شدت داستان محور خواهد بود. از طرفی دیگر، آدم کیکینسکی می‌گوید برنامه‌های زیادی برای بسته الحاقی این بازی خواهد داشت. ایشان در مورد موفقیت پلتفرم نینتندو سوییچ و احتمال عرضه Cyberpunk 2077 بر روی این پلتفرم اینگونه سخن گفت:

«وقتی‌که در مورد بازی‌های بزرگ صحبت می‌کنیم، مطمئناً توجه اصلی ما به رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها خواهد بود و باید بگویم که در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای عرضه این بازی بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ نداریم.»

جزئیات دیگری از این بازی که توسط آدم کیکینسکی تأییدشده عبارت‌اند از: بازی به هیچ عنوان پرداخت درون برنامه‌ای (microtransations) نخواهد داشت، بازیکنان می‌توانند در همان اوایل بازی شخصیت خود را بسازند و کلاس آن را انتخاب کنند و دست آخر اینکه، احتمال می‌رود بازی برای نسل بعدی کنسول‌ها نیز منتشر شود.

 

بیشتر بخوانید :  سیستم مورد نیاز برای اجرای Cyberpunk 2077

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`